Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Élettársal és gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élettársal és gyerekkel rendelkező férfiak. Ha lenne lehetőség egy ingyenes apasági tesztre,bevállalnátok? Soha senki nem tudná meg.

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki ugy van egyutt a párjával es gyerekével hogy ennek esélyét látja h csalta az asszony vagy annak hogy a gyerekét ezentul nem minositi a sajat gyerekének az több mint szánalmas.
2021. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akinek igen a válasza erre, annak a kapcsolata egy kalap szart se ér...kirakat az egész.
2021. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Azt üzeni a gyermekem édesapja, hogy nem számít, a lényeg, hogy az ő tyúkja tojta.
2021. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Bennem ilyenkor felmerül, hogy ha mondjuk éveken át neveltél egy(több) gyereket a sajátodként, szereted is, kötődsz is hozzá, ahogyan nyilván ő is hozzád, közös élmények, közös álmok is vannak, akkor ezen egy DNS-teszt komolyan tudna változtatni? Mármint nőként részemről nyilván nem releváns a dolog, egyértelműen tudom, hogy a gyerek, akit szültem az enyém-e, de ha mondjuk 10 év után derülne ki, hogy összecserélték a kórházban (és mondjuk ez nem tűnt volna fel), és akit addig neveltem, szerettem, akiről addig gondoskodtam, szerveztem a szülinapját, stb, stb, az nem az enyém, akkor nem hiszem, hogy villámcsapásként csak úgy elmúlnának felé az érzéseim, a kötődésem. De lehet, hogy csak női aggyal ezt nem tudom felfogni. De ilyenkor érdekel, hogy ez mégis hogy működne pasiknál? Mert egy pár hónapos, max 1 éves gyereknél még csak-csak elfogadom, hogy le tudsz lépni különösebb érzelmi kapocs, kötődés nélkül, de később már nehezen tudom elképzelni, hogy ez ne lenne a férfinek is trauma. Hát még szegény gyereknek (mondjuk ez nyilván nem az ál-apuka hibája, csak na, érted).


Persze az is megér egy kérdést, hogy minek vagy valakivel, akiben ennyire sem bízol meg, de ez mondjuk úgy, hogy mellékes.

2021. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:) minek teszt? Csak nem negro lett?
2021. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!