Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért olyan hisztisek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hisztisek és elviselhetetlenek a nők, mikor menstruálnak? Nem lehetne anélkül átvészelni ezt a pár napot, hogy a körülöttük lévőket idegesítenék?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 15:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Áhh, felszabadult a 30+ éves örökszűz idegjani a gyakorira ismét, általánosítani és panaszkodni a nőkről, mert vele nem áll szóba senki. Brühühü. :D


Amúgy én pl. mikor menstruálok sokkal kedvesebb, bújósabb vagyok, feltűnő változás max annyi lehet hogy több édességet eszek, ennyi. Barátom már tudja, mivel tabit szedek kb. napra pontosan jön meg, előtte 1-2 nappal bevásárol minden csokit, gumicukrot amit szeretek és olyan békés vagyok mint egy kisbárány abban a 3-4 napban. :)


(és amúgy sokkal kívánósabb is vagyok ebben az időszakban)


Ne búslakodj haver, majd ha mentálisan rendbejössz és rendbe rakod a fejed talán veled is szóbaáll valaki! :)


23L

2021. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

1. nem mindenki hisztis es ideges

2. gorcsolne neked ugy egy szerved, hogy allni nem tudsz, meglatom, mennyire lennel ‘hisztis’ te szerencsetlen, ostoba nyomorek.

biologia orarol hianyoztal? hormonok es mentruacios fajdalom

mond valamit?

2021. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
De lehetne, csak annyira élvezünk hisztizni és szenvedni ilyenkor, hogy csak azért is idegesítünk mindenkit. Direkt várjuk ezeket a napokat, hogy legyen megfelelő okunk a körülöttünk lévők idegelésére.
2021. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Ezt anyukáddal beszéld meg. Mondd meg neki, hogy be idegesítsen, hanem főzze gyorsabban a tejbepapit.
2021. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Én előtte vagyok idegbeteg.Nem kell direkt idegesíteni.Ennyi.
2021. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Ez az. Tudd, hol a helyed és vigyázz a szádra.
2021. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

És te honnan tudod, ki mikor menstruál?

Mellesleg a pasiknak menstruáció sem kell, hogy hisztizzenek.

2021. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Hát ez van🤷‍♀️Azt a pár napot kibirod hidd el nekünk nőknek sokkal rosszabb türelem és kitartás pár nap és elmúlik.Sajnos ezt nem lehet irányitani.Utálom én is ezt az egész menstruációs dolgot megvisel testileg lelkileg.
2021. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Épp megvan! Ma kezdődödött. Már 3x hánytam, pedig még csak fél 4!


1, A havi költsege ennek, úgy 8000 HUF. (Tampon/betét 3000 HUF+2 doboz algoflex-M 2500 HUF, extrawcpapir, nedvestörlőkendő, tönkretett fehernemü etc.)

2, Olyan szinten göcsölök, hogy mindjárt elájulok!

3, Bevagyok tépve a görcsoldótól, ami alig enyhit valamit..., de azert picit tompit!

4, Beszólt egy óvodás pasi a gykn, hogy ugyan már mi az, hogy menstruacio.....


Majd akkor szólj, ha te is menstruálsz!

Egy PICIT hagy legyek már nyűgös. (Bár semmiképp nem hisztis)


Egyebként mit nevezel hisztis viselkedesnek? Baratnőd nem akart két hányás kozott kimozdulni sehova? Vagy nem akart le*umizni?

2021. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Őszintén pasik is tudnak hisztisek lenni, és volt hogy már pasi mondta nekem hogy ne haragudjak, de megvan.


:D

2021. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!