Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hisztek a monogámiában, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a monogámiában, az élethosszig tartó hűségben?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 13:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Igen, minden további nélkül.
2021. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Igen.Házas vagyok nagyon jó házassággal.Én szeretem és tisztelem annyira a párom hogy soha nem lépnék félre. A szex nálunk rendszeres és nagyon jó mert törődünk egymással és a kapcsolatunkkal.20 éve vagyunk házasok.
2021. nov. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Igen. A megfelelő párral nem is jelent lemondást semmiről.
2021. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%
Egyikben sem hiszek.
2021. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Van olyan de nem hiszek benne. Saját negatív tapasztalatom miatt.
2021. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Mivel 35 évesen még nem volt senkim, szerintem jóeséllyel nem lesz több egynél az életben, szóval igen.
2021. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Hiszek a monogámiában, de nem csak hinni kell, hanem úgy is kell élni! Ez csak akkor valósítható meg igazából, ha egy hasonló beállítottságú társra talál az ember! Úgy ahogy #2 is írta!
2021. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Ez szerintem nem hit kérdése. Ha olyan beállítottságú vagy, akkor nem teljesítmény hűségesnek maradni, ha meg nem, akkor meg úgysem leszel az, hiába "hiszel" a monogámiában. Nekem sosem esett nehezemre monogámnak lenni, még kamaszkori részeg italozás közben sem, amikor pedig azért nem az élete párját és gyerekei apját csalná meg az ember. A hűség döntés kérdése, de azért ha valaki monogám beállítottságú, akkor nem olyan nehéz ezt a döntést meghozni.

Na meg, ha a megfelelő ember mellett tetted le a voksod. Azért ez sem mindegy.


A bizalom meg alapvető egy tartós kapcsolatban, szóval ugyanezt feltételezem a páromról is. Amíg nem bizonyosodik be az ellenkezője. 12 év alatt eddig még nem volt erre példa, egyébként.

2021. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hittem.
2021. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Írjatok még pozitív példákat légyszi! 😊 Még csak a házasságunk elején vagyunk, van egy két évesünk is. Szeretnék hinni benne nagyon, de annyira rossz példák vannak csak előttem, hogy néha azt hiszem, hogy soha senkinek nem sikerült még. Mi megígértük egymásnak a házassági eskünk kívül is, hogy ki fogunk tartani.
2021. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!