Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi értelme van a házasságnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a házasságnak és együtt lenni valakivel? Az emberek folyton cserélgetik a párjukat, nincs egy vagy két évnél hosszabb ideig tartó szerelem.

Figyelt kérdés
Miért kötelezik el akkor az emberek magukat egy ember mellett örökre? Hány kép van az igaz szerelemről a neten, idős házaspárokról anno és most képek. Ki az aki elhiszi, hogy vén korukban még szeretik egymást? Fiatalon meg az összes félrekefélt a másik tudta nélkül, közben jópofiznak egymásnak, hogy szeretik egymást még mindig.
2019. máj. 4. 17:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
12 éve szeretem.És egymás tudtával mentünk félre,de megvagyunk anélkül is ,csak kipróbáltuk.
2019. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Annak aki így áll hozzá, annak semmi. Alapvetően nem úgy szokás belekezdeni egy kapcsolatban, hogy úgy is vége lesz és a másik, vagy épp te majd mással fog dugni. Önmagának egy papírnak nincs értelme a mögöttes dolgoknak viszont van, ha olyanok amik mind a két félnek megfelelőek.


Egyébként pedig általában az emberek azért jönnek össze valakivel, mert szeretik és talán úgy gondolják, hogy szeretnének vele családot vagy csak azt szeretnék, hogy ez az ember az életük/mindennapjuk része legyen.

2019. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Lassan 7 eve szeretem es egyutt is vagyunk, kozos gyerekunk van. 23 eves vagyok.
2019. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Latszik nem tapasztaltál mèg sok dolgot! Amit az ember nem tapasztalt azt nehezen tudja el képzelni hogy lehetséges...


Nos azaz értelme hogy viszont szeretitek egymást vele akartok lenni, jol érzitek magatokat egymással, közös jövőt akartok, gyereket egymástól csupán ennyi Az értelme


Azert nincs 1-2 évnél tovább tartó szerelem a te esetedben mert csak a rozsaszin kod alakult ki köztetek... ez azt jelenti hogy ott nem is volt szerelem hanem csak testi vágy! Egy jo kapcsolat ért mindkét félnek qurva sokat kell tenni! (Legyen az energia, idő, stb)

2019. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
A hozzáállásod is szörnyű, már elnézést! :(
2019. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én már 4 éve szerelmes vagyok. És el nem tudnám nélküle képzelni az életem. Továbbá fiatal vagyok, 19 leszek, mégse csaltam meg soha és nem is tenném.

Szóval igenis szeretném ha megkérné a kezem, mert vele szeretném leélni az életem.

Képzeld vannak még akik képesek a monogámiára és nem csak gerinctelen emberek léteznek akik megcsalják a párjukat.

2019. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ami egy-két évig tart, az testi vágy, nem szerelem!

Amikor valaki úgy ismerkedik, hogy kire (nem) áll fel, vizuális típus, forogjanak a nője után: az csak vágy.

El is múlik, ha szül, vagy hízik 3 kilót, vagy hajat vágat. Esetleg csak megunja.


A szerelem nem múlik el egy év alatt, hanem változik.

2019. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Inkább az a kérdés, hogy mi értelme belevágni olyan "kapcsolatba", amit kevesebb, vagy 1-2 év alatt lecserélsz, aztán sorra megutálod az exeket, rossz tapasztalatként könyveled el akiket lecseréltél, aztán keresel egy új valakit, akit később ugyancsak eldobsz. Inkább ez az, aminek nincs értelme.


Attól, hogy ezt csinálja sok ember fiatalon, miért lenne több értelme? Vannak félresikerült, kétszínű párkapcsolatok, amiket példázol, ezeken normális esetben javítani akar az ember és nem követendő példának beállítani, olyanképpen, hogy "háá fogadjuk el, ilyen az élet, sz@r az élet". Inkább neked van silány mentalitásod, ha szerinted bele kell törődni a rosszul működő kapcsolatokba.

Ennyi erővel már kérdezhetném azt is, hogy miért kezd egyáltalán az ember alkalmi kapcsolatokba is, inkább dögölne meg egymagában mindenki, egymástól elszigetelve, társ nélkül.

2019. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
#6 Jó azért ne váljál már itt szenté. Az ember nem monogám alapvetően, ezt a baromságot csak úgy felvettük a kereszténységgel. Kicsit túlzásnak érzem le"gerinctelenezni" embereket ezért, még úgyis, hogy engem is csaltak már meg, szóval tudom miről beszélek.
2019. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%
#6 plusz kb semmit nem tudsz még az életről b.meg, 19 vagy.
2019. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!