Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem akar a férjem jósnőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar a férjem jósnőre pénzt adni?

Figyelt kérdés
Sajnos most nincs állásom, hónapok óta a férjem fizetéséből élünk. Elég jól keres, de nagyon takarékoskodó, meg kell indokolnom, ha valamit szeretnék, nem ad csak úgy pénzt. El szeretnék menni jósnőhöz, és találtam is egyet, de nincs rá pénzem. Mondtam a férjemnek, akitől távol állnak ezek a spiri dolgok, és azt mondta, nem ad pénzt ilyenre, majd ha lesz állásom, elmegyek abból. De nekem pont most kéne, valami tanácsra, útmutatásra szükségem, hogy hogyan tovább. De nagyon makacs, és hajthatatlan ez ügyben. Mit tehetnék?
2021. nov. 8. 20:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Tőlem másra sem kapnál.
2021. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
99%

segítek ingyen

profession.hu

2021. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Képzelem milyen ember lehetsz...magán nem akar változtatni, biztos majd a kuruzsló megmondja a tutit.
2021. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
mekkora egy f.szszopó
2021. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát erre én is csak azt mondanám, hogy majd elmehetsz, ha lesz munkád
2021. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Menj el takarítani es lesz pénzed.
2021. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
vess rá cigány kártyát oszt átkozd el.. akkor majd a devlá helyre rakja és tudni fogja hol a helye !
2021. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Igaza van.
2021. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

tőlem sem kapnál


N

2021. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Csak azon csodálkozom, hogy ez a kérdés kiírásra került. 😂 Egy szélhámos pénzlehúzónak akarsz adni a férjed pénzéből... azt még neked áll feljebb. 😂 Szegény pasi, egész biztos te voltál a legjobb a környezetében? Költői kérdés...

Igaza van....

2021. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!