Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A pàrom azt mondja érezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pàrom azt mondja érezni kell a babavàllalàst De azt mégis mikor fogja érezni ? Mert én màr érzem😪🤦

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy nem tudja mikor fogja érezni😪

#Nem érzi mikor akar gyereket
2021. nov. 2. 12:31
1 2
 1/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
82%

Igen, azt érezni kell. És akkor vállalni, ha mind a ketten akarjátok, és érzitek is, és anyagilag IS rendben álltok.

Azt pedig nem lehet tudni, ki mikor érzi. De ha akar egyszer, akkor kár aggódni.

Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok?

2021. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Ő a pasi? Majd akkor fogja érezni, ha már 2 hónapja várandós vagy... Sok férfi nem gondolja magát készen rá egészen addig, amíg nem kerül éles helyzetbe.
2021. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Te szülnél neki úgy, hogy még nem áll rá készen? Ne beszéld bele a gyereket, az legyen a saját döntése. Sok kapcsolat tönkrement már ilyenek miatt. A gyerek az nem sétagalopp még azoknak sem, akik tényleg akarják mindketten.
2021. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Majd akkor áll rá készen a férfi, amikor rájön, hogy már úgyse lesz jobb az élete!
2021. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mind2 félnek elhívatottnak kell rá lennie, úgy értette .
2021. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Lehet veled sose fogja
2021. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Valószínűleg sosem fogja .

Egyre kevesebben akarnak gyereket.

2021. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Igen, érezni kell.


Én 18 évesen úgy voltam vele, hogy lehet, hogy érezni fogom, volt egy énem, ami akart babázni...


Most 25 vagyok és egyszerűen az a kis hajlandóság is kipusztult bennem az egészre. A terhesség gondolatától már irtózom, saját gyereket soha nem akarok és ez az érzés egyre erősebb bennem. Máséval elvagyok, de nem mozgat meg bennem semmit. Egy akármilyen másik élőlény előbb hat meg, mint egy gyerek. Osztálytalálkozón felmerült a kérdés, ott úgy fogalmaztam, hogy ha a küszöbömön találnék egyet, valószínűleg bevinném, mert minden adott hozzá, hogy maradjon. De azért reménykednék abban, hogy jön érte valaki és magamtól soha nem tennék lépéseket azért, hogy legyen. Főleg azért nem, hogy teherbeessek. Attól konkrétan rettegek.

2021. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen, 21-22 évesen éreztem. Még jó, hogy azért annyira hlye nem voltam, hogy teherbe essek. 30 vagyok, a hátam közepére nem kívánom a gyerekeket. :D
2021. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg ez nem csak egy érzés, inkább önismeret és értékrend kérdése. Ahogy egy házasságot sem csak a változékony érzések tartanak egyben, hanem a közös célok is. Ha te 10-20-30 év múlva családos ember szeretnél lenni, ahhoz annyival előbb kell gyereket vállalni. Ha nem csak cukinak tartasz egy kisbabát (hisz az csak az első év), hanem szeretnéd, ha otthon sokan vennének körbe, ha szeretnél gondoskodni, adni... és kicsit újra átélni valakivel a gyerekkorod vagy megadni az esélyt, hogy akár unokáid is legyenek, mir ea szüleid elmennek... Persze ez is valahol egy érzés :) de szerintem azért lehet érteni, hogy inkább egy életstílus utáni vágy. Nonstop boldogságra persze senki nem képes, tehát ezt sem egy gyerektől sem a párunktól, sem bármi körülménytől (ház, autó, utazás, karrier) nem lehet várni, hogy ha majd az kipipálva, onnantól boldog leszek. De csak el tudod képzelni magadat, hogy kinek tartod magadat, hogy hazaérsz, mit szeretnél, hogy hányan vegyenek körbe, vagy milyen szerepet szeretnél mindenképp átélni az életedben és mit semmiképp. Azért az ember csak tudja rangsorolni, hogy neki az az életcélja, hogy jól érezze magát, vagy az, hogy termeljen, alkosson, kutasson, felfedezzen, vezessen, vagy az, hogy az emberi kapcsolatain keresztül szeretet adjon. Persze lehet mindez együtt, csak rangsorolni kell, mert általában minden nem fér bele. És szerintem ezt kb. a második randin tisztázni is érdemes bizonyos életkor felett. Sajnos elég sok olyan párt ismerek, ahol hol az egyik, hol a másik bizonytalankodott, aztán egymást hibáztatták, hogy megöregedtek hozzá. Ahogy persze olyat is, ahol az egyik rábeszélte a másikat, majd az hiába mondott igent, mégis becsapva érezte magát és tönkrement a házasság/kapcsolat, amit persze a csak félig várt gyerek szívott meg. Sajnos nem végtelen az élet, valahol muszáj eldönteni, mit akartok tőle és hogy az ugyanaz-e.
2021. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!