Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem tudom elengedni magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni magam?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja együtt lakunk a párommal, minden tökéletesen működik köztünk, azt az egy dolgot leszámítva hogy amíg ő itthon van addig én nem tudok elmenni nagy wczni,érzem hogy kell de mégse sikerül,ő ilyen téren teljesen laza és egyből megy ha kell neki én meg mindig agyalok hogy mit találják ki hogy legalább 5 percem legyen egyedül,van valami ötletetek hogy hogy döntsem le ezt a falat magamban?

2021. nov. 25. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Hangosítsd fel a rádiót vagy vidd be a telefont és youtube maxi hangerőre...
2021. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Sose értettem h ti nők miért nem mertek 💩ni
2021. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha már együtt éltek, az azt jelenti, hogy legalább 1 éve együtt kell, hogy legyetek. Vagy több. Ennyi idő alatt nem sikerült még elengedni magad mellette? Nem tudom ki hogy van vele, de én biztos nem költöznék össze a párommal addig, amíg nem vagyunk 100%-ban lazák egymás mellett, mert ez lesz a vége. Nem tudok wc-zni a saját házamban.

De hogy válaszoljak is, ezt máshogy nem nagyon lehet megoldani, csak úgy, hogy megtöröd a jeget végre és elmész wc-re, amikor otthon van.

2021. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Én megoldom így időzítem lekuldom olyankor cigit venni vagy valamit ami hiányzik a kajához

Egy idő után feltűnt neki akkor meg beszéltünk miért

Azota magától is mondja h sétál

Egy kört és van idom

2021. nov. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Én is voltam így. Ez csak egy tünet volt nálam, mert nem tudtam magam elengedni, megfelelési kényszerűen volt mellette.

Szakítás lett belőle persze.

Érdekes módon mindenhol máshol megy a kaksizás, (barátoknál, koliban, nyilvános wcben) csak az ő közelében nem ment.

2021. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy nem tudsz vécézni ha itt van, ezért mindig kérd meg, hogy menjen el. Ilyen egyszerű. Őszintén kell beszélni a problémákról. Nem sértődne meg. Hány kapcsolatom ment tönkre, mert a nő kussban volt, a probléma olyan titkos volt, mint a Coca Cola receptje!
2021. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogyha megkéri mindig, hogy elmenjen, akkor az úgy sosem válik kényelmessé. Most gondold el, vének már, lehúztak együtt 50 évet, és akkor Gizike néni megkéri Pista bácsit, hogy menjen már el addig a járókerettel sétálni, amíg ő kakkant? Túl kell ezen esni, meg kell beszélni és megtörni a jeget, nem sétálni elküldeni a másikat.
2021. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!