Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen indok lehet arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indok lehet arra, ha 5-6 hónap párkapcsolat után a két fél még nem költözik össze úgy, hogy az egyiküknek elég nagy a lakása? Nincs meg az igazi szeretet egymás közt valamelyik oldalról?

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 14:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Mert még korai.
2021. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Csak a magam nevében beszélek, de én éveket szoktam várni összeköltözés előtt, nem hónapokat. Na mindegy. Az összeköltözés az jogilag nem de amúgy egy házassággal ér fel.
2021. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#2 És mit szólnál hozzá, ha a párod rendszeresen felhozná, hogy mennyire zavarja, hogy X hónap után nem költözöl vele össze?
2021. dec. 23. 14:13
 4/23 anonim ***** válasza:
98%

Bármi.

1. Korainak tartják.

2. Az összeköltözéshez az egyikőjüknek fel kéne számolni az eddigi életét, ami nem könnyű.

3. Nem szeretik egymást eléggé, csak szexelni járnak össze.

4. Baromira szeretik egymást, de nem akarnak soha összeköltözni.

5. A lakástulaj fél smucig, nem akarja, hogy kihasználják.

6. A nem lakástulaj attól fél, hogy kompenzálnia kellene azért, hogy a másiknál lakhat, és rászakad mondjuk az összes házimunka.

7. Haszonélvezeti jog van a lakáson, és a haszonélvező nem akarja, hogy a másik odaköltözzön.

8. Hogy vadidegeneknek meg a rokonságnak legyen min csámcsogni.

9. egyéb

2021. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Részemről korai lenne.
2021. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
3! Elmondanám neki, hogy nekem még korai, ennyi.
2021. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

" hogy mennyire zavarja, hogy X hónap után"


Amíg hónapokban mérik a kapcsolatot, addig korai.

2021. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
7! Pontosan!
2021. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Nekem például még korai lenne.
2021. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha most vagytok együtt 5-6 hónapja és eddig is rendszeres felhoztad a témát, vagyis alig pár hónapos kapcsolatban, az rohadt irritáló. Alig ismeritek egymást. Jó, hogy nem az első randi után akarsz becuccolni.
2021. dec. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!