Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen indok lehet arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indok lehet arra, ha 5-6 hónap párkapcsolat után a két fél még nem költözik össze úgy, hogy az egyiküknek elég nagy a lakása? Nincs meg az igazi szeretet egymás közt valamelyik oldalról?

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 14:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
5-6 hónap, "alig ismeritek egymást" - hatalmas ellentmondás.
2021. dec. 23. 15:21
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Már miért lenne ellentmondás? Tévedésben vagy. Vagy nem volt még kapcsolatod. Majd meglátod akkor hogy fél év alatt nem lehet megismerni a másikat de ha te azt hiszed hogy ismered a párod akkor hajrá senkit nem érdekel a problémád költözz akkor. Majd aztán jöhetsz ide vissza sírni.
2021. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%

1. Hány évesek vagytok?

2. Mik a terveitek az életben?


Az első azért fontos, mert nem mindegy azért 25 vagy 35 évesek vagytok mondjuk.

A második azért fontos, mert nem mindegy szeretnétek-e családot, gyerekeket egyszer és közös jövőt tervezni más dolgokban is, vagy csak meglennétek egymás mellett, mint a befőtt közös jövő ígérete nélkül.

2021. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%

"5-6 hónap, "alig ismeritek egymást" - hatalmas ellentmondás."


Semmi ellentmondás. Látszik, mennyire felületes vagy. Évek alatt lehet valakit igazán megismerni. Mikor közösen túl van a pár egy-két nehéz dolgon, próbatételen. Nem az első hónapok rózsaszín ködében.

2021. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
17%

A legjobb helyen kérdezted meg!

A válaszokból is látszik hogy ezeknek csajuk/pasijuk sosem vagy alig volt csak! Az is max. távkapcsolat, heti 2 szexchattel, nem találkozással!

Nálam a járás az napi találkozást jelent! És akivel nem akartam összeköltözni azzal is minden egyes nap együtt aludtam.


Ennyi idő alatt simán össze lehet költözni! (és még meg is lehet ismerni egymást nap mint nap!)


Én kétszer költöztem össze lánnyal, egyszer én hozzá, majd egy másik énhozzám. Mindkettő kb. 2 hónap alatt megtörtént!


Életkor meg rohadtul de mindegy, kedves körülményes 13-aska! Fiatalon mobilisabb mindenki, idősebb korban meg pénzzel van tele az ember, ezáltal könnyebben finanszíroz bármilyen összeköltözést.


És még nagy lakás is van. Ez fel sem tűnik itt senkinek? Mégis hány évesek vagytok álszent válaszolók, 12???????????????

2021. dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%

"5-6 hónap, "alig ismeritek egymást" - hatalmas ellentmondás."


hahaha, tökmag, nem tudsz te még semmit. :D


én a páromat 14 éves korom óta ismerem, azaz immár 9 éve.

4 éve vagyunk hivatalosan egy pár és 2 éve élünk együtt. és még a mai napig okoz olyan meglepetéseket, hogy el se hiszem. ahogy én is neki.


fél év ismeretség baromi felületes akkor is, ha minden nap beszéltek és találkoztok. az igazi, mély kapcsolat majd akkor fog kialakulni, ha átmentek nehéz időszakokon és látjátok a másik "igazi" természetét a feszült helyzetekben. gondolok itt anyagi nehézségre, munkahelyi gondokra, családtag elvesztés stb...


az utolsótól kérdezném, nem kaptál strokeot ettől az idegből írt válaszodtól? :D 2 hónap után akkor se költöznék össze senkivel, ha fizetnének érte.

a mostani párom előtt egyszer költöztem oda az akkori páromhoz 4 hónap után, soha akkora hibát még nem vétettem.


23L

2021. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%

#15

Igen látjuk tényleg ismerted mind a 2 költözős csajod biztosan azért exek már 😂

2021. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
85%

" Mégis hány évesek vagytok álszent válaszolók"


23. És senkihez nem cuccolnék oda pár hónap után, és az én lakásomba sem költözne be senki ilyen hamar.


Inkább ki se csomagolj a bőröndből, ha 2 hónap után költözöl. Az a kettő is ex lett, felesleges volt a műsor. Ha én összeköltözöm valakivel, akkor komolyan gondolom, nem poénból költözgetek 2 hónap után, nem olyan buli a költözés.

2021. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
#15: És mi lett ezen kapcsolatok sorsa? Hány hónapot bírtatok ki a hirtelen költözés után egymás mellett ? :D
2021. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
89%

2evet voltam egy pasival.

Szetmentunk.

Utolag olyan dolgokat hallottam róla hogy köpni, nyelni nem tudtam.


Hagyjuk már hogy Te ennyi idő alatt ismered a másikat.

Jah max tudod mi a hobbija, meg a neve 🤣

2021. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!