Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Amióta párkapcsolatban vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta párkapcsolatban vagytok, mennyit kell a párkapcsolatotok miatt áldoznotok a korábbi hobbijaitokból, kedvelt időtöltésetekből, esetleg volt olyan szokásotok, amin kifejezetten a párkapcsolatotok miatt változtattatok?

Figyelt kérdés
2021. dec. 17. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán volt. A hobbijaim nagy részét együtt csináljuk a párommal, meg simán van olyan hogy nekem pl. olvasni van kedvem, akkor olvasok és ő is elfoglalja magát valamivel.

Az egyetlen hobbi amit elhagytam, az a bicajozás, de az nem a párkapcsolatom miatt, hanem mert együtt olyan helyre költöztünk, ahol nem lehet biztonságosan kivitelezni.

2021. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Azota lógok folyamat a munkahelyrol. Ha bent is vqgyok nem tudok teljesiteni mert úszom a ködben.

Ha épp veszekszunk akkor meg azert nem tudok koncentrálni


Nagyon gáz.

1 honapja megy ez


A főnököm mondjuk már ismer es hál ég toleráns.

2021. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

A párkapcsolatom nem vitt el szinte semmit az életemből. Hasonló dolgokat szeretünk, vagy együtt csináljuk őket vagy egymás mellett és megértjük a másikat.


A munka melletti egyetemi képzés, na az kisöpört mindent az életemből, ami szabadidős dolog, kivéve az edzést, amit már nyűglődve zsúfoltam be mellé. Szegény páromra is alig volt időm. Nem tankönyv könyvet először a múlt héten olvastam 4 év után...


Szóval aki nagyon nyafizik a párja miatt, próbálja ki ezt. Át fogja értékelni a dolgokat.

2021. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A többi emberi kapcsolataim háttérbe szorultak. Mielőtt még valaki féleértené, nem azért, mert nonstop a páromon függök, hanem mert minden időmet és energiámat leköti a munka + egyetem, ráadásul távkapcs és így örülök ha a páromra van időm egy héten kétszer...
2021. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ezt már tegnap is megkérdezted! Belinkelem neked, hátha nálad eltűntek a válaszok tegnapról! :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2021. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3 kérdést tettem fel, abból 2-t a Közösség és Kultúra kategóriában.


A többi embernek köszönöm a választ.

2021. dec. 17. 12:23
 7/13 anonim ***** válasza:

Semennyit nem adtam fel. Mondjuk nagyon izgi hobbijaim előtte sem voltak, olvasni, gépezeni ugyanúgy tudok mellette is, ő is elvan a maga dolgaival, együtt vagyunk a nappaliban, beszélgetünk is, de nem zavarjuk egymás köreit.

A barátaimmal ugyanúgy eljárok találkozni, mint előtte.

2021. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azert kellett redukalnom a hobbimbol. Horgasztam, azelött napokat töltöttem a parton, meg egesz ejszakakat, viszonylag sokat. Parkapcsolatban azert ez nemileg jogosan problemas. Ha mindket fel dolgozik egesz heten, kicsit ciki, ha szombat reggeltöl vasarnap estig meg elhuzok.
2021. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekünk inkább új hobbijaink lettek. Amíg egyedül voltunk szinte csak punnyadtunk, nekem mondjuk ott voltak a kutyák, akikkel éveken át minden este több órát sétáltunk. Amikor összeköltöztünk őket nem vittem magammal, mert a kertes házban jobb dolguk volt, mint a negyediken lett volna. Szóval nekem az volt óriási érvágás és hónapokig szenvedtem.

Neki meg cicái voltak, ő őket hagyta az anyukájánál, számára az volt fájdalmas, hogy a mindennapi cicázás kieesett az életéből.


De amúgy meg mióta együtt vagyunk hetente 2 vagy 3 alkalommal eljárunk konditerembe, kirándulunk, a férjem gyerekkora óta síel, így én is megszerettem, én régóta járok lovagolni, azt ő szerette meg.


Én elkezdtem zenélni, festeni, ő a videózásba szeretett bele. Szóval összeségében ránk pozitívan hatott a párkapcsolat, házasság.

2021. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem adtam fel semennyit. Nagyon szeretek olvasni, neten sorozatokat nèzni, parfümöket csinálni- illatokkal kísèrletezni:) Mindegyiket csinálom azóta is, hogy a párommal együtt vagyunk ( 12 ève).
2021. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!