Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális hogy sokszor elképzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy sokszor elképzelem, örülnék ha szakítanánk?

Figyelt kérdés

Már sokszor gondolok rá, felidegesit és ez már az első gondolatom, nem is az hogy megbeszéljük vagy bármi. Nem érzem boldognak magam,unatkozok mellette, nincs benne olyan dolgokba amikbe én, vagy el se jön velem. Nem segít a háztartásban sem, mintha az anyja lennék, még ha megkérem is csak sokadik alkalom után veszi a fáradságot és pl elmosogat. De elnezi ha nincs rend. Mind2en dolgozunk. Van amikor csak ő van otthon, van amikor csak én. Kivagyok ettől is, olyan rossz érzés míg én a szabad időmbe takarítok főzök addig ő az ő szabadidejében videó nézés megy, játszás.

Nem alakul semmi. Nincs meg a romantika se már. Nincs is kedvem hogy hozzá,de ő se próbálkozik. Szóval nem látom a jót az egész kapcsolatban. Nem tudom elkepzelni hogy jó lesz később, hogy helyt állnánk majd,haladnánk az életben. 5 éve együtt, együtt lakunk. Tudom vannak hullámvölgyek meg ketten kell dolgozni egy kapcsolaton, senki se tökéletes. De nem alakul úgy az életem ahogy szeretném. Kiszerethettem már belőle? Ez normális?

Lehet ez még jo? Veszekednem kéne?



2022. jan. 17. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"ketten kell dolgozni egy kapcsolaton"

Most csak te dolgozol rajta. Majd ha már te se, na akkor lesz vége.

2022. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már én se, már nincs kedvem hozzá, és elkepzelni se tudom hogy normális boldog jövőm lenne mellette. De mintha neki jó lenne igyis
2022. jan. 17. 18:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj én is így voltam vele, sokszor bele gondoltam hogy könnyebb lenne nélküle. Aztán egyszer azt mondtam neki: "majd amikor már nem leszek neked akkor tudsz majd értékelni" nem esett le nekiy tovább csinálta a dolgokat így szakítottam vele.
2022. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez egy jó mondat majd kiprobálom mit szól hozzá.

De igazából már annyiszor felmérgel hogy nem is akarnám hogy jobb legyen már.

Már elképzeltem jobb életet...

2022. jan. 17. 18:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem lesz jobb. Ennyiszer úgy érzed,hogy jobb lenne nélküle, akkor jobb is lesz. Eleinte megszokásból hiányzik majd, de jobb lesz. Neki kényelmes, ennyi.
2022. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak közbe sajnálom őt is, azt amit eddig elértünk, meg valamennyire csak szeretem de mégis idegesít
2022. jan. 17. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ezért a csak ragaszkodás, megszokás már. Sajnálat,de nem szerelem. Veszteség, fájdalom nélkül nincs változás soha. Még ha beteg is vagy, a műtét fáj, a gyógyulás fáj, de utána jobb.
2022. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is pont ugyanezt érzem. Értelmeset nem tudok hozzászólni, de jól esik hallani, hogy nem vagyok egyedül
2022. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor csatlakozom én is, hasonló a felállás nálunk is. Nálunk inkább az a helyzet, hogy csendben szeretjük egymást. Nem tudunk dűlőre jutni ha elkezdjük megbeszélni a dolgainkat. Ha szerelmes vagy akkor megéri még próbálkozni, hátha csak egy hullámvölgy. Ha már nem, akkor sokáig ne húzd.
2022. jan. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Már elképzeltem jobb életet..."

Akkor már csak el kell indulni, és meg kell valósítani!

2022. jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!