Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Rossz kapcsolatban pici baba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz kapcsolatban pici baba mellett "együtt" maradni(egy lakásban) de ismerkedni, randizgatni másokkal?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 02:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az új barátnő nehezen fogja tolerálni, leginkább sehogy. Ki hiszi el majd, hogy semmi közötök egymáshoz?
2022. jan. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Noren1989 ***** válasza:
100%
Normàlis ember harmadiknak nem megy bele ebbe a helyzetbe.
2022. jan. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik. A feleséged tud róla?
2022. jan. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
A gyerektartással mi lesz?!
2022. jan. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A pár női tagjaként kérdezem. Adott ugyanis egy szituáció miszerint egy fiatalkori szerelemből tizenpár év után becsúszott a baba, persze megtartjuk hisz mi értelme mindennek ha elvetetjük stb.


Na most azt hozzátenném, hogy erősen nárcisztikus jellemvonásokkal bír a pár férfi tagja, a nő pedig önbizalomhiány, önbecsülés hiányában tűrte a szart évekig, társfüggőséggel vegyítve, biztos recept az együttmaradásra még ha beteges és mérgező is ...

A baba érkezésével se lett jobb a helyzet, csak most a nő a rá zúdult fizikai és társas magánytól teljesen besokallt...és ha van nőknél kapuzárási pánik vagy ilyesmi akkor ez az lehet...mert a gyerek előtt mindig ott volt a lehetőség a kezemben, hogy bármikor kiléphetek így ködösített az agyam is és nem volt merszem kilépni a komfortzónából, mert összeségében jól müködtünk ha minden adott volt hozzá...na most pici babával nyilván borult ez a kényelem és egyre több lett a veszekedés.


Tudom végtelenül szánalmas, önző és felelőtlen dolog azt mondani a gyerek szemszögéből, hogy erre szülés után jöttem rá..de tényleg így van, akkora erőt kaptam ezzel hogy a világot is a vállamra tudtam volna venni, szembement azzal, hogy nyelem a szart a lakásba bezárva, és egyre jobban tisztult ki a kép hogy hogy is volt mindidáig..


Nyilván nem opció most a költözés (egyelőre), és végső elkeseredésemben ilyenen gondolkodtam, hogy ha már nem éltem ki magam és szültem ennek az embernek, akkor legalább szórakozzunk kicsit.

Tudom, szegény baba, nem kell a sok okoskodó komment már megharcoltam magamban, hogy mégis milyen anya vagyok én, de nagyon durva dolgokat ki tud hozni az emberből a depresszió..

2022. jan. 18. 07:37
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem tudsz kilépni? Eladjátok a házat és az árából elmész albérletbe. Vagy anyaotthonba. Esetleg lakótársakkal egy albérletbe a házat pedig kiadjátok, amiből fedezed a rezsit. Minden ember a saját sorsa kovácsa. Csak te tehetsz érte, hogy a te és a gyereked élete jobb legyen. Ha ilyen szar az életed miért nem adod örökbe egy steril párnak, akiknek minden vágya egy egészséges gyerek?
2022. jan. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem sok esély van erre. Egy normális pasinak eszébe sincs belemenni ilyen helyzetbe.

N

2022. jan. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Szexkapcsolat, alkalmi szex lehet csak szerintem.
2022. jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Ja, bocsi, te a nő vagy. Akkor azt kérdezem: A párdod tud róla?

Mert ha úgy képzeled, hogy ő tolja haza a pénzt, te meg másokkal rosszalkodsz addig, akkor szerintem te vagy nárcisztikus. Gyakorlatilag most visszaélsz azzal, hogy babád van.

2022. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Te nem depressziós vagy, hanem nárcisztikus. Nem kell a duma meg a ködösítés, összeilletek, alja férgek. Szegény gyerek, ilyen szülők mellett jobb lett volna meg se születnie, milyen élete lesz így.
2022. jan. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!