Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Rossz kapcsolatban pici baba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz kapcsolatban pici baba mellett "együtt" maradni(egy lakásban) de ismerkedni, randizgatni másokkal?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 02:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi megtudja, hogy a gyerekeddel és az apjával együtt élsz, akkor két eset lehetséges:


1. Ha van benne egy kis tisztesség és önérzetesség, hanyatt-homlok menekül. Nem gondolhatod komolyan, hogy ha egy normális férfinak a randik végén rendszeresen azt mondod, hogy "Szeretlek drágám, de most megyek haza a páromhoz, hogy éjszaka vele aludjak.", akkor nem fog előbb-utóbb megundorodni tőled. Ez túlontúl megalázó szerep egy férfinak.


2. Rövid távú szexkapcsolatra elfogad. Eljátszadozik veled egy darabig, aztán ha rádun, kidob, mint egy használt felmosórongyot. Na akkor leszel csak igazán depressziós, amikor rájössz, hogy testi kielégülésre kellettél csak, egy ingyenes lotyónak voltál csak jó. Különösen ha többször eljátsszák ezt veled.


Egyszóval az általad kigondolt akcióterv arra, hogy kiéld magad, nem fog működni. Az élet egyébként sem elsősorban arról szól, hogy élvezzük, hanem arról, hogy a ránk rótt feladatokat elvégezzük. A gyerekvállalással felvállaltál egy hosszú távú kötelezettséget. Bármennyire is szeretnéd, ebből a feladatból már nem lehet kihátrálni. Ha nagyon utálod a gyereked apját, és anyagilag meg tudod engedni magadnak, akkor annyit megtehetsz, hogy a gyerekeddel elköltözöl tőle. Ennél többet nem tehetsz. Próbálj megbarátkozni a helyzettel.

2022. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%

Azt sose fogom megérteni hogy egy görénynek összehoztok egy gyereket aztán majd a görény genetikáját nevelje fel valami normális férfi és viselje el a gyerek görénységét ha nagy lesz.


Gyerek soha az emberiség történetében nem javított meg egy kapcsolatot sem, de elrontani elrontott párat.


Jó régen úgy voltam vele hogy gyerek nem tehet róla, és ez igaz is. De a szülők igen. Bevállaltam más gyerekét, szerettem a párom. Sajátomként szerettem, neveltem a gyereket.

Éveken át dolgoztam értük, saját gyerek nem jött össze, de lehet a párom titokban szedett fogamzásgátlót. Mindig a pofámba kaptam hogy nem vagyok az apja, mindkét oldalról. Gyerek is így lett mindig kioktatva az anyjától. Persze az apja lesz@rta, csak bíróságra ráncigált minket, láthatásra egyszer se jött el.


Nekem kizáró tényező a gyerek. Én még egyszer ennek a töredékét se vagyok hajlandó beválni. Nem még szex kapcsolatra sem. Bocsánat.

2022. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%
Awesome. Én ezt akartam, de exem azt mondta vagy szerelem és életen át tartó elköteleződés, vagy nem láthatom a gyerekem.
2022. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%

#13 Nem tagadhatja meg a láthatást. Viszont neked meg kötelességed menni és nem opció hogy most van kedved vagy nincs. Ez ugyanis a gyerek érdeke nem a szülőké.


Acsarkodó szülők között a gyerek mindig megszívja, mindig.

2022. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
#14: Egyetértek veled, de a valóság ennél gyakran sokkal keserűbb. Én is ismertem olyan nőt, akit elhagyott a férje az óvodás korú gyerekével együtt és soha többet nem akarta látni sem őt, sem a gyerekét. Ha egy férfi így dönt, akkor a tartásdíjon kívül nem lehet semmilyen kényszerítő eszközzel rábírni, hogy a gyerekével foglalkozzon. Átutalja a havi pénzt, aztán kész. Az emberek egy része úgy próbálja "lezárni" egy életszakaszát, hogy nem hajlandó tudomást venni róla, mintha ki akarná radírozni a múltjából. Talán ez arra is eszköz, hogy valaki a lelkismeret-furdalásától megszabaduljon. Individualista társadalomban élünk, és az emberek többsége egy válás után a saját irháját próbálja menteni és a saját életét könnyűvé tenni; a gyerek érdekére kevesen gondolnak.
2022. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

#15

Sajnos sok az ilyen vitás válás. Többnyire a férfi a seggfej, de van ellen példa is azért bőven...

Egy életre megnyomorítja a gyereket a vég nélküli vita.


Hatóságok még azt a kevés írott szabályozást se tartják be. Ha a távol élő szülő rendszeresen nem jelenik meg a láthatáson, ki lehetne kényszeríteni de nem teszik. Csak ha a távol élő nem tudja érvényesíteni a láthatást akkor igen nagy nehezen.

Gyerek tartást nem fizetik, hatóságok vagy csinálnak valamit vagy nem.


Mondom mindezt férfiként. Van párom, nem váltunk el de látom a környezetem és elképeszt...


Elvileg valamiért együtt voltak a felek. Gyerek megszületett. Mindegy hogy utána mi van a gyerek már él. Nincs olyan hogy meggondoltam magam.

2022. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

#16

Én meg nem elvált nőként azt látom, hogy a nők sokkal nagyobb seggfejek, mint a férfiak. A gyerekkel takaróznak nagyon sokan, azért nem vitték semmire, azért nincs munkahelyük, azért nincs pénzük. Szerintem ez egy kifogás, aki teper, az teper gyerek mellett is. Kapásból a két hozzám legközelebb álló harmincas nő, a sógornőim: Az egyik lassan szétfolyik, a két gyerekre hivatkozva nem dolgozik, nem vezet háztartást, csak követelőzik meg zabál. Már van vagy 130 kg, folyamatosan mártírkodik, de azért a férjével közölte, hogy ha válnának, neki kell a ház fele, ami amúgy a férj öröksége.

A testvérem felesége hasonló, 4 órás munkahely, a fiára hivatkozva nem keres rendes munkát, de legalább mártírkodhat, hogy ő milyen erős nő... Én pedig teljesen biztos vagyok benne, hogy ők nem azért élnek így, mert anyák lettek, pont fordítva. Azért kellettek a picik, hogy egyébként sem vinnék semmire.

Váláskor simán kipucolnák a férjeket, holott egyedül semmilyük sem lenne. Én férfiként sokkal jobban meggondolnám, hogy kinek csinálok gyereket, mint nőként.

2022. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
59%

#17 Nem nehogy azt hidd.


Fiam osztálytársát az apja elhülyítette elrontotta az anyjával a kapcsolatát. Magánál tartotta erőszakkal, most meg már maradni akar a gyerek. Nem engedi iskolába se. Lassan egy éve nem jár iskolába, sehova! Fiammal sülve főve együtt voltak, most meg elérhetetlen. Anyjánál kerestük, de csak sír mert nem akar szóba állni vele az gyerek, apja meg megtiltotta a gyereknek hogy bármilyen kapcsolatot is ápoljon bárkivel állítólag. Anyja akivel eddig élt fél éve nem láthattaja. Egy volt évfolyamtársam az ügyvédje az anyukájának.

Agyrém amit művelnek a hatóságok is. És mint hallom nem ez az egy ilyen ügy van porondon a bíróság előtt, ahol ugyan úgy semmit se csinálnak a hatóságok... Ez is csak egy apró példa. Agyrém...

2022. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Johnnyjungle válasza:
44%

A kérdező egy intelligens, lelkileg egészségesnek tűnő nő, látszik az írásán.

Tudom, miről beszélsz...

Miért van előre bűntudatod?

Jobb lesz a gyereknek egy kiegyensúlyozott anya, ezt tapasztalatból írom. Menj el, randizz vele! Inkább, mint a szülés utáni depresszió + narcisztikus apa. Mint nálunk. Én a narcisztikus-nak itthon kikiáltott apa lennék. Aki 6 éve húzza a szülés utáni depresszióban ragadt, mizantróp anyuka mellett azért, hogy a gyerekkel lehessen, igyekvő apaként.

Szóval a kicsinek ezzel nem ártasz. Szerintem inkább segítesz. Ha nem arról van szó, hogy sok pali, hanem csak egy... Az egy az még egészséges. Nem normális (ahogy a kapcsolataink sem), de legalább egészséges :)

2022. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Országlakó válasza:
Szegény gyerek. :(
2022. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!