Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férjem felmondott a munkahelyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem felmondott a munkahelyén, azóta ezt csinálja, hogy lehet ezt elviselni?

Figyelt kérdés

Férjem 2 hónapja felmondott, mert nem szerette a munkáját. Nincs még másik neki, így most itthon van egész nap immár egy 1 hónapja.

Én itthonról dolgozom, ezért látom, mit csinál. Általában délután kel fel, olyan 2-3 között, eszik valamit és közel egy órát ül a wc-n, közben telefonozik. Utána leül a kanapéra, ahol telefonozik tovább, majd erőt vesz magán és letusol. Sokszor ilyenkor már du. 4-5-6 óra van.


Ezután mondogatja, hogy ezt meg azt fogja csinálni, pl. elintéz valamit, amire munka mellett nem igen volt ideje, de végül nem csinálja meg.


Itthon alig csinál valamit, én dolgozom, de gyakorlatilag mindent én csinálok így is. Nem akarom b-szogatni, meg rászállni, hogy na, most nem dolgozol, akkor irány takarítani, de azért azt nehezen viselem, hogy kb. semmit nem csinál.


Beszéltem már vele, hogy nem kell, hogy teljes egészében átvegye a háztartást, de azért kicsit durva, hogy lóf-szt nem csinál. Munka mellett én viszem le a kutyát napi négyszer, a szemetet, én mosok, én rakodom ki-be a mosogatógépet, porszívózom, takarítom a fürdőszobát, főzök, bevásárolok.


Rettentő kiábrándító a viselkedése, azt nézem egész nap, ahogy szenved, már nem tudja, hogy feküdjön, a haja el van feküdve és nézi a hülye videókat vagy kommentelget cikkek alá.


Azt sejtem, hogy enyhe depresszióban szenvedhet, mondtam már neki, hogy menjen el terápiára, de ő nem akar. Próbáltam programokat szervezni, a munkakeresésben maximálisan támogatom, segítek neki mindennel, kedves vagyok vele, de én már nem bírom ezt elnézni sokáig.


Mit tennétek a helyemben? Köszönöm a válaszokat.



2022. febr. 7. 15:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
10%
Milyen munkákat nézett?
2022. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
1-es, ez miért fontos?
2022. febr. 7. 15:34
 3/41 anonim ***** válasza:
10%
Csak kérdeztem, mivel ez lesz a probléma forrása!
2022. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
3, miért?
2022. febr. 7. 15:35
 5/41 anonim ***** válasza:
12%

Mit beszéltetek meg a felmondás előtt? Ezt tudod számon kérni.

Nyilván, ha sosem végzett házimunkát ezután sem fog!

2022. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
91%

Két munkahely között 1 hónapig nem dolgoztam és idegörlő volt!

Nem voltam kétségbe esve, de az a céltalanság durva volt!

2022. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
5%
Hány éves a férjed?
2022. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
6%
Állásinterjúk, önéletrajz folytonos módosítása, unalom, céltalanság!
2022. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

5, nem beszéltünk meg semmit. Eddig végzett házimunkát, bár mióta megutálta a legutóbbi munkáját, egyre kevésbé. Én sokáig nem szóltam, gondolván, utálja a munkahelyét, szivatják, agyon stresszelik, ez egy ilyen időszak, majd talál másikat. Igen ám, csak ez ment majdnem egy évig, most felmondott, most meg kezdődik az itt fekszem-ott fekszem, délutánig alszom dolog.


Most is kértem, vigye le a kutyát, mert egész délután meetingeken ülök, minden baja volt, végül belement. Azóta sem vitte le. Munka után vihetem ki én, aztán állhatok neki főzni. Ő meg fekszik egész nap és nyomkodja a telefont.


Egyáltalán nem várom el, hogy mindent ő csináljon, bár mindenféle elvárás nélkül lehetne benne annyi, hogy ha már idejéből kitelik, nekiáll magától. Teljesen kiábrándító. :(

2022. febr. 7. 15:40
 10/41 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudja beosztani az idejét, akkor tedd meg te. Sok ember nem képes rá, nem csak férfiak. Az nem irreális elvárás, hogy az életét vezesse egy normális mederben, attól, mert perpillanat nincsen munkája. Keljen fel, üljön asztalhoz, reggelizzen meg veled, csinálja meg azokat a dolgokat amiket hajlandó a ház körül, a kutyasétáltatás lehet jót is tenne neki, ha depressziós. A depresszió egy olyan dolog, hogy lehet rá hatni külső tényezőkkel, persze azokkal a dolgokkal, amikhez a depressziós embernek leginkább nincsen kedve. Pl mozgás, séta a szabadban, időbeosztás (szex, fekete csoki :D). Piszkáld, hogy keressen állást mihamarabb, mert a céltalanság állapota nagyon lehangoló tud lenni.
2022. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!