Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Majd 5 éves kapcsolatból...

Majd 5 éves kapcsolatból kilépő borderline nő, (aki szinte 2-3 hét alatt új kapcsolatba lépett, a városból is elköltözött, munkahelyén felmondott) elképzelhető, hogy visszajön? Jelenleg kb. 1,5 hónapja történt ez.

Figyelt kérdés

Többször is elköltözött, de mindig visszajött. De új kapcsolatot korábban nem alakított ki. Anyjának sem szólt erről a döntéséről.

Jelenleg velem nincs kontakt.

Igazán arra is kíváncsi lennék, hogy neki is hiányzik-e a régi, vagy teljesen jól elvan az újban és eszébe se jut a korábbi élete?

Elsősorban border nők véleményére lennék kíváncsi, köszönöm szépen.



2020. júl. 31. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kiszámíthatattlan. Minden Borderline más. Nem tudjuk a skálán hol helyezkedik el Borderlinként van e más pszichés gondja is mellé. Régen miért ment el, most miért? Stb. Stb.
2020. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elmondása szerint keveset foglalkoztam vele. Mindig ez volt a gondja.

Szerinte minden fontosabb volt nála.

Támogattam mindenben, én úgy érzem. Munkahely, családi problémák stb.

Gyakorlatilag nekem kellett intézni mindent.

A járvány idején jól érezte magát, mivel többet voltam otthon.

Leírtam neki hosszasan az érzéseimet, de gyakorlatilag kiforgatta válaszában a szavaimat.

El is akartam jegyezni, de azzal hárított, hogy az én érdekemben cselekszik.

Majd jöttek a gyerekes dolgok, törölt facen az ismerősei közül, megjelölte, hogy kapcsolatban van, hova költözött, ilyenek...

2020. aug. 1. 00:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az eljegyzés volt a gond szerintem...

Én simán szeretném egyszerre a függetlenséget és azt is, hogy Valaki gondoskodjon rólam.

Szeretném ha Valaki közel lenne hozzám, de mikor eljön ez a pillanat, kiszállok a kapcsolatból.Mondjuk nàlmanam ez simán baràti kapcsolatokban jellemzőbb inkább.

Szerintem a magad boldogsága érdekében keress magadnak egy nem Border lányt. Komolyan...

Én is az vagyok, nekem van férjem is, de annyit szenved melettem, hogy csoda, hogy még bírja velem az életet, pedig a skàla jobbik végén vagyok, mint Borderline...

2020. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A borderek ilyenek.

Kell neki minden és észre sem veszi, mennyi támogatást kap mindenben.

Ha megkapja, jógy, hiszen jár neki. Ha nem kapja amit akar, kiforgat, akaratos, még te leszel önző, tudom. De amúgy nem is létezel ha épp egy pillanatra nem kellesz. Olyankor megszűnsz létezni, de persze a te érdekedben nem foglalkozik veled... igaz, akkor pont nem kell neki épp semmi. A te érdekedben nem foglalkozik veled. Amikor kell neki valami, akkor folyamatosan rajta van és olyankor bármikor képes foglalkozni ténylegesen is veled.

Amúgy meg kiváncsi vagyok, ha te törölted volna az ismerősök közül, mit reagálna.

Mert neki szabad mindent csinálni veled és olyankor "okkal" töröl, még ha kiderül, hogy nem is volt igaza, meg tilt, de más ne csinálja vele... a te érdekedben cselekszik... ahha... csak egy borderline tud így foglalkozni.

2020. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Volt elég sok kapcsolatom. Gyakorlatilag ő nekem az eddigi legszerethetőbb.... :)

Én is gyerekesnek tartom ezeket a reakcióit. Valószínűleg azt várta, hogy én visszajelöljem, vagy csoda tudja.

Nálam maradt elég sok cucca, nála a kulcsom pl.

Az eljegyzési csokorra azt mondta az anyjának, hogy szárítsa ki és tegye el.

Most más városban mással van. Facera kitette, hogy kapcsolatban van, majd azt, hogy oda költözött.

Azt nem tudom, ha idealizál esetleg mást, eszébe jut-e a korábbi élete, társa?

Azt írta korábban, hogy neki én vagyok szemében a nagybetűs FÉRFI.

Mivel elköltözés után írtam az érzéseimről őszintén, valószínűleg most épp leértékel, de ki tudja...

2020. aug. 2. 00:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy soha nem jön vissza, mert "végre felszívta magát és azt tesz amit akar" vagy visszajön, ahogy szokott.
2020. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!