Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Furcsa, ha az egyik vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, ha az egyik vagy a másik fél egy haverjánál/barátnőjénél alszik?

Figyelt kérdés

Barátom, akivel együtt élek, kb 2 hetente egyszer az egyik haverjánál alszik. A haverja nemrég szakított a barátnőjével és most ezért van ez, hogy ennyit jár át aludni hozzá a barátom.


Alapvetően engem ez nem zavart, viszont az egyik barátnőm bogarat ültetett a fülembe, hogy szerinte ez furcsa… ő azt gondolja, hogy más dolog, hogy sokáig ott van nála és késő este jön haza vagy hajnalban, de szerinte ez a rendszeres együttalvás fura.


Mit gondoltok?


2022. febr. 17. 14:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen normális az ottalvás, párom is néha ott alszik a barátjánál, pl. pókereznek, iszogatnak egy kicsit, és inkább ott alszik, mert ittasan nem vezet, taxi meg drága. Szerintem nincs ebben semmi rossz.
2022. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is ha iszik a párom akkor ott marad. Nincs ebben semmi rossz.
2022. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ők nem isznak. Legalábbis a barátom tuti nem (szed egy gyógyszert + amúgy is utálja az alkoholt, ízét is, meg úgy elvből)
2022. febr. 17. 14:47
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen normális hogy a haverjánál alszik. Én kb havonta egyszer ott alszok valamelyik haveromnál. Jól érezzük magunkat, elvagyunk, aztán ha nincs kedvem hazamenni akkor ott maradok estére.

Mi baja a barátnődnek vele?

2022. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ő azt mondta, hogy szerinte ez gyerekes, hogy együtt él velem és úgymond nem “hazajön”, hanem havernál alszik. De inkább neki az fura, hogy ez 2 hetente így van.
2022. febr. 17. 14:48
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem gyerekes pedig egyáltalán. Vagyis szerintem, meg úgy látom többeknek sem. De amúgy a végső döntés a tiéd, ha te gyerekesnek tartod akkor mondd meg neki, ha meg nem akkor meg ne hagyd hogy a barátnőd mondja meg mit gondolj.
2022. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
Valszeg bi-k
2022. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális.Sztem tuti meleg a barátod kedves kérdező...
2022. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Szegény 4-es vagy kisfiú még,vagy meleg...De lehet mindkettő.Még tinikoromban sem aludtam soha a barátaimnál...Felnőttként meg pláne.
2022. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

21 vagyok azt hiszem az nem kisfiú, de köszi. Ráadásul meleg sem vagyok, de még a haverjaim se :O


Nem értem hogy miért kell az embereknek f@szságokat feltételeznie amúgy csak azért, mert nem tapasztaltak olyat amit a másik...

2022. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!