Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire negatív, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire negatív, ha egy kapcsolatban a másik fél olyan helyen él, ami a szomszédok miatt lakhatatlan?

Figyelt kérdés

Tehát ha az egyik fél olyan helyen lakik, pl panelben, ami szinte papírfalakból épült, az alsó szomszédja zenére tombol egyfolytában, a felső trappol és mindent a laminált parkettára szór, ami rettentően kopog, mindezt este 10-ig minden nap. Tehát szó szerint egy idegesítő hely, semmi nyugalom, hiába a szomszédokkal való kommunikáció.

Ez mennyire negatív egy kapcsolatra nézve? Én ilyen helyen lakom, és már néha én sem bírom idegileg, legszívesebben itthon sem lennék. Egy romantikus este szinte elképzelhetetlen így. Talán ez is hátráltat a párkeresésben. Eladni sem tudom jelenleg sajnos. :/



2016. márc. 5. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Eléggé De egy romantikus estét nem Kell feltétlenül otthon tölteni fõleg ha ilyen zajosak a szomszédok. Vagy felcsavarjátok a hangerõt.
2016. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valakibe szerelmes vagyok, akkor nem ez lesz a döntő, és nagyon sok olyan elfoglaltság van, ami mellett a zajok sem zavarnának, csak az számítana, hogy a párommal vagyok :)
2016. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 VirágésBence ***** válasza:
Nem muszáj nálad lenni. Ha értelmes akkor megérti, hogy ez van, nem szeretsz ott lenni és mentek hozzá vagy vacsizni vagy moziba vagy csak sétálni.
2016. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eléggé, de ha tenni akar ellene, akkor kivárom.

A párom egy félelmetesen lepukkant helyen élt, amikor megismerkedtünk, körfolyosós bérkaszárnya, mindennapos volt, hogy az udvarban ment a dajdaj, tuti drogok is, az ablakot nem lehetett nyitva hagyni, mert akkor bedobnak egy petárdát.. de aztán hamar elköltözött.

2016. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!