Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok normális ez egy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok normális ez egy több éves kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom még mielőtt kikérné itt magának a hozzászólok többsége h ő nem cseléd meg jön a feminista szöveg, nem arra gondolok.

Ellátom magam, meg a kaját is megcsinálom és még hasonlók..


De normális az szerintetek h soha nem kérdezi meg mikor hazajövök ( 6 7 körül) h vacsorázunk e, vagy mondjuk neki fog vacsit melegíteni vagy teríteni..


Mintha vmi látogató lennék, és mindegy neki h van e mit vacsizni vagy épp fogok e enni..( oké h felnőttként el tudom dönteni de mint gesztus jól esne)


Fordított esetben én automatikusan kezdem a vacsit előkészíteni..


2022. márc. 3. 08:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Én sem állok neki, ha éhes megy és eszik
2022. márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Laylah ***** válasza:
82%

Én sem tenném. Minden ember más, nem feltétlenül vagyunk egyszerre éhesek, plusz párom pl. nem tudna hazatérés után rögtön kajálni, plusz szereti akkor kigondolni, hogy mit is akar enni. Többnyire hideg vagy instant kaját kíván.

Másrészről meg nálunk ez nem volt szokás sosem, mióta együtt vagyunk. Hiába látta ő is otthon azt a mintát, amit felvázoltál, neki erre szerencsére nincs igénye, nekem meg arra nincs, hogy fél órával a saját hazaérésem után még kiszolgáljam frissen főtt étellel. Ha együtt is kajálunk, az biztos nem általam készített főtt étel lesz, hanem vagy hideg, vagy rendelt kaja.

2022. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én megszoktam kérdezni. Ha főzök és készen van a kaja megkérdezem hogy eszik-e? Ha igen akkor neki is szedek kaját. Ha éhes vagyok és csinálok magamnak valamit akkor megszoktam kérdezni hogy csináljak-e neki is. De ez oda vissza működik. De ugyanúgy saját magának is képes ételt melegíteni vagy össze dobni egy szendvicset ha éhes.
2022. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Kinek mi a normális. Szokás kérdése. Sokaknál este van főtt étel és akkor együtt eszik az egész család. Nekem pl ez iszonyat nyűg lenne, pláne hétköznap. Este nem eszünk már sokat, csak egy kis zöldséget, gyümölcsöt, sajtot, esetleg egy egy gyorsan megkent szendvicset.

Meg is lehet ezt beszélni, hogy neked jól esne néha, ha csinálna vacsorát. Azzal, hogy csak magadban pufogsz amiért nem "viszonozza" hogy te neki csinálsz, nem érsz el semmit.

2022. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem is ez a lényeg utolsó, csak kíváncsi vagyok kinél hogy van ez
2022. márc. 3. 09:08
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte hogy volt? Ha mindig ez volt a szokás, akkor semmit nem jelent.

Ha eleinte kiszolgált, akkor ez sajnos nem sok jót jelent.

2022. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha ez a részedről is megvan, tehát nem csak elvárod, akkor én biztos megkérdezném.
2022. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 49vagyok más korosztály...de mi figyelünk egymasra...megkerdezzük egymástól ehes e kér e vmit éhes e..és természetesen melegítjük mikor ki er rá. Párom van hogy munka utan nekiáll főzni (főzni ő szokott de minden mást én igy egyeztünk meg ez mindkettőnknek jó)
2022. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
A közöny a legrosszabb egy kapcsolatban, az már kuka
2022. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ez beállítottság kérdése. Meg talán felfogás is.. van, aki úgy van vele, hogy mindenki mindent csináljon meg magának, főleg a mai világban egyre inkább arrafelé megyünk, hogy a férfiak vegyék ki a részüket dolgokból stb. Viszont a kérdés az, hogy hol jön a képbe a szeretet, odaadás, önzetlen adás és figyelmesség? Én pl. Az a típus vagyok, hogyha szeretek valakit és úgy gondolom hogy megérdemli, akkor szívből jön, hogy csinálok kaját, úgy várom haza és ilyen gesztusokat megteszek a másik felé. Szerintem ez érzelmi intelligencia kérdése is valahol meg egy nő tök jó, ha csinál ilyeneket. Persze a ló túloldalára sem kell átesni, mert sokaknál azt látom hogy kezük lábuk törik, hogy mindent megtegyenek a férfinak és elkenyeztessek. Mint mindenben, itt is az arany középút a jó, az semmiképp nem előremutató ha teljesen közönyösen áll egy nő ezekhez.
2022. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!