Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányok panaszkodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok panaszkodnak, hogy miért nem jön össze egy normális kapcsolat, akkor miért tagadják meg egy új ismerkedés lehetőségét maguktól?

Figyelt kérdés

Pl. kiírja valaki, hogy csalódott vagy szeretne valakit, aki normális, de amint valaki szépen közeledik és érdeklődik, egyből elhajtják. Akkor mi értelme van ennek a kétszínűsködésnek?

Értem én, hogy itt egy anonim oldalon bárki bárkinek mondhatja magát és hogy sok a nem normális, de vannak akik komolyan vennék a dolgot.

Szóval ezt miért csinálják? Itt miért nem akarnak ismerkedni?

Ugyanúgy született már itt is hosszú kapcsolat.


2021. márc. 22. 11:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%

attol meg, hogy epp egyedul vagyok, nem kell minden nyomoreknak eselyt adom, aki epp hozzamszol. mi ez a szamonkeres? annak adok eselyt, aki tetszik, szimpatikus, erdekel, nem kell szanalombol szobaallnom minden kiehezett luzerrel.


egyebkent kep nelkul tuti nem ismerkednek. illetve nem azert vagyok itt, hogy ismerkedjek. ja es olyan pasival elvbol nem randiznek, aki szinten ugy ir ram, hogy azt se tudja, hogy nezek ki, mert ha ennyire nem szamit neki, akkor eselyes, hogy o maga baromi ocsmany es luzer.

2021. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
15%

Azért, mert így is egy rakás (nekik nem megfelelő) hódolójuk van, és nem akarnak még többet.


A női nyelvezetben a szerelmi ügyekben való elégedetlenség azt jelenti, hogy tengernyi sok pasi akar velük járni, de egyik sem jó.


És, mint egy királynő, ő választja ki azt, hogy kivel akar együtt lenni, de azok nem az udvari bolondok (=hódolók) közül kerülnek ki. A nők 100%-ban megegyeznek abba, hogy mindig a nő választ.

2021. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
90%

“Itt miért nem akarnak ismerkedni?”

Én pl. azért sem gyakran válaszolok a gyk-soknak, mert attól tartok, hogy ha egy ilyen oldalon kell ismerkedniük, képek nélkül, akkor esetleg lehet, hogy rosszul néznek ki. Persze lehet, hogy egy idő után küldenének képet, de miért vesztegessem az időm egy idegenre, aki lehet, hogy abszolúte nem az esetem.

2021. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Honnan ez a sztereótípia, hogy minden férfi ocsmány itt?


Miért olyan biztos, hogy minden nő jól néz itt ki?

2021. márc. 22. 11:16
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos. Épp ez a baj, hogy ennek ellenére is irogattok mindegyiknek. És ebből az jön le a nőnek, hogy nincsenek magas elvárásaitok a külsőt illetően, ergo ti sem vagytok a toppon.
2021. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%

“ de amint valaki szépen közeledik és érdeklődik, egyből elhajtják”


Ja, de ettől még nem biztos, hogy tetszik nekik a csávó. Képzeld el, a nőknek joga van megválogatni, hogy kivel legyenek. Tudom a hímsoviniszta agyadnak ezt nehéz befogadni, de próbáld meg.

2021. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

#4 alapvetően ez az oldal nem társkeresésre lett kitalálva, hanem kérdések, válaszok anonim kiírására. Én fotó nélkül nem szívesen kezdenék senkivel ismerkedni, mivel simán lehet, hogy a magát 30 évesnek kiadó pasi valójában egy unatkozó 18 éves gyerek, vagy egy piás elvált 50-es fószer.

(Mondjuk én neten amúgy sem ismerkednék, pont ezek miatt.)

2021. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne magas elvárás? Valahogy el kell kezdeni a beszélgetést. Illetve képküldés, átmenni másik személyesebb platformra, találkozni valahol. Persze, ha megvan a szimpátia... Ha nincs, a kép után úgyis eltűnik mindkét fél, mint ahogy az lenni szokott. Ez így mind működőképes lenne és sok idő sem menne el feleslegesen, ha megmutatnánk egymásnak kik is vagyunk.
2021. márc. 22. 11:22
 9/36 anonim ***** válasza:
4%

AZért, mert ha lenne kapcsolatuk, nem tudnának panaszkodni.

A nők jelentős része imád panaszkodni. Nem azért, hogy megoldódjon, amiért panaszkodik, hanem, hogy sajnáltassa magát.

A nők másik része meg tesz azért, hogy legyen párja - és általában őnekik van is.


Régi mondás (nem ilyen esetekre, hanem anyagiakra vonatkozik, de talán érthető a párhuzam): "Aki panaszkodik, attól el kell venni!" Sok igazság van benne!

2021. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

"...alapvetően ez az oldal nem társkeresésre lett kitalálva"


Te adminisztrátor vagy esetleg? Szerintem arra használják az oldalt, amire csak szeretnék, nincs ez kőbe vésve. Szeretem az ilyen magyarázatokat amikor mások eldöntik mire való valami.

2021. márc. 22. 11:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!