Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok/Nők, zavaró az ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, zavaró az ha a férfi saját lakásába költöztök?

Figyelt kérdés

Rossz az hogy csak az övé, ha összevesztek akkor menni kell, meg az van ott amit ő mond?

Kiszolgáltatottnak érzitek magatokat egy ilyen helyzetben?


Én férfiként, örülök ha biztonságot tudok nyújtani, de elhiszem ha a nőknek ez kicsit kellemetlen.


2022. márc. 27. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha így állsz hozzá, hogy összeveszésnél abban a pillanatban kirakod, meg az van, amit a férfi mond, azt mennyire érzed biztonságot nyújtónak? Nem vagy kicsit ellentmondásos?

Én amikor mondtam a barátnőmnek, hogy költözzön hozzám, leszögeztem, hogy onnantól az ő otthona is ugyanannyira, mint nekem. Együtt találjuk ki mi legyen. És még arról is beszéltünk, hogy ha nem jönne össze, támogató maradnék, amíg csak szükséges. Így neki egy másodpercig se kellemetlen. De ahogy te adod elő...

2022. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Igen, zavaró, mert volt benne részem.

De az én lakásomba meg még senkivel nem éltem együtt a gyerekeimen és egy volt férjemen kívül.

2022. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Van saját lakásom, de ha ide költözne egy férfi, akkor figyelembe venném az igényeit, de alapvetően a lakás kinézetében, dolgaiban én döntök, a többiben nyilván közösen.
2022. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Rossz az hogy csak az övé, ha összevesztek akkor menni kell, meg az van ott amit ő mond?"


Ez rossz lenne nyilván. Nekem is van lakásom, de nem állok így a páromhoz. Természetesen ha szakítunk, mennie kell, de nem zsarolom meg főnökösködök.

2022. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nincs csak az amit ő mond, és nem rak ki ha összeveszünk. Aki mégis megteszi amit írsz, az nem nyújt biztonságot és nem férfi.
2022. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En vagyok a no, edesanyam hazaban elunk ( amit ram fog hamarosan iratni). Mi is megbeszeltuk, higy ha koltozik, akkor ez a kozos otthonunk. Izlesunknek megfeleloen ketten egyutt rendeztuk be. Sosem ereztetem vele, hogy o egy senki es semmi koze a hazhoz. Poenosan neha neha beszolunk egymasnak, hogy "kiraklak a hazbol" meg a "tyukokkal alszol". :D Engem zavarna, ha a parom ugy elne velem, hogy mindig nekem van igazam, o meg a hazi csicska, mert hozzam pakolta be magat.

25/L

2022. ápr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!