Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy jöjjek rá mi baja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek rá mi baja a barátnőmnek ha nem akarja elmondani?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt mindent megszoktunk beszélni, mindent elmondunk egymásnak. Most nem értem mi a baja 4-5 napja furán viselkedik alig szólal meg ha kérdezem sokszor nem válaszol. Nem takarít nem főz nem eszik. Én nyomok bele mindennap egy kis kaját. Mindennap faggatom hogy mi a baj de nem mondja tegnap már sírt hogy ne kerdezgessem hagyjam békén. Mit csináljak? Nagyon aggódom érte.

2022. ápr. 2. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg ha bizalmas kapcsolatban van a szüleivel, vagy van közeli barátnője, akkor kérd meg, hogy beszéljen vele.
2022. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez viselkedés és titkolózás csak egyet mutatható. Vagy esetleg ha volt orvosnál és rossz lett az eredménye és nem akarja elmondani.
2022. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Történt valami? VOlt valahol előtte? Munkahelyén minden rendben? Családtagjával nem történt valami?
2022. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi külföldön élünk már régóta itt dolgozunk. Én úgy tudom hogy mindennap dolgozott máshol nem volt. De lehet volt csak nem mondja el. Barátnői vannak de én nem ismerem őket annyira. Szüleivel telon szokott beszélni
2022. ápr. 2. 22:52
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem lehet, hogy ellened tett valami rosszat? Pl.: megcsalt...

És most bűnösnek érzi magát, hogy ezt tette veled...

Csak egy tipp... Szerintem hagyd békén. Majd elmondja hogy mi történt.


29/F

2022. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Iszonyat gyerekesen viselkedik. Nyilvánvaló, hogy van valami baja, de teszi az agyát, és neked kell kitalálni. Ezzel szépen lerombolja a kölcsönös bizalmat köztetek. Pont azért, mert most te is elkezdesz ilyeneken agyalni, hogy pl. mi van, ha megcsalt. Ő meg valamiért azt érzi, hogy ezt nem oszthatja meg, nem bízik benned, vagy fél a reakciódtól.

Ültesd le, és csapj az asztalra. Nem az oviban vagytok. Ez meg nem megoldás, hogy "mj a baj"? "Semmi", de azért duzzog tovább. Vagy mondja el, vagy viselkedjen normálisan.


Ami még esetleg esélyes: megunta, hogy egyedül ő takarít, ő főz, és sztrájkba kezdett, hogy kénytelen legyél te is. Ez nem lehet?


A "nőies" megoldás az lenne, ha minden nap bevágod a hisztit, hogy megmondod, hogy az otthoni feszültséget nem bírod, és inkább elmész sétálni. Aztán este mész haza. Egy pár nap alatt kiprovokálod a változást, vagy a vallomást.

2022. ápr. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Vagy szimplán fizikálisan beteg. Akibe kaját kell diktálni, kedvetlen, fekszik, az beteg. Nem biztos, hogy lelki baja van, lehet fizikai problémától is ilyen.
2022. ápr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma végre elmondta hogy mivan, terhes ikrekkel. Félt elmondani azt hitte hogy nem fogok neki örülni mert még nem terveztük. De most már mindegy én örülök neki nagyon.
2022. ápr. 4. 23:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2022. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az szép, gondoltam, hogy valami ilyesmiről van szó. Sok boldogságot!
2022. ápr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!