Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a barátnőmnek, rettentően félek, de szeretném elmondani. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, leírom a lényeget, 21 éves vagyok, még anno a betegségem miatt én nagyon sokáig korházba feküdtem, járni kellett mindig vizsgálatokra, és ezáltal az iskola nem ment úgy ahogy kellett volna, bejárni nem nagyon tudtam, magántanulónak se lett volna jó, 2018-ban végeztem volna el a gimnáziumot, de most leszek 12-es. Azonban ezt nem mertem neki elmondani, tudom hogy nincs benne semmi szégyellnivaló, de mégis szégyellem. Tehát azt mondtam neki hogy végeztem már az iskolával. Sok savazást kaptam azoktól akiknek ezt elmondtam, ferde szemekkel néztek rám, lenéztek. Holott az átlagom 4,5 fölött volt eddig, és már előrehozottan is szereztem érettségit. Már az első pillanattól kezdve megtetszett a lány, akkor még nem beszéltünk az iskoláról, és spontán jött, és benyögtem ezt, nagy idiótaságomra. Jövőre megyünk mindketten egyetemre viszont, és ugyanoda. El szeretném neki mondani, de iszonyúan félek hogy el fog emiatt hagyni, persze, megérteném, hisz hazudtam neki egy nagyobb dologról. Szeretem, és nem akarok neki többet hazudni semmiről. Számára fő az őszinteség, nekem meg el kéne fogadnom hogy nem tehettem anno semmiről, ami miatt ez történt az életemben, és nem hazudni ebben sem, sem másban.

Hogy mondjam el neki? Szerintetek mennyi esély van arra hogy ezért a nagy hibámért azt fogja mondani hogy viszlát?

Köszönöm azoknak akik válaszolni fognak.



2020. aug. 23. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
Kussolj!
2020. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Mond el neki, hogy féltél, hogyan ítél meg. Vagy elfogadja, vagy nem.
2020. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Figyelj, ha egy ilyen kis horderejő dolog miatt elkezdel hazudozni, mi lesz később.

Nem csodálnám ha lapátra tenne.

2020. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Hát ezt hosszú távon, hogy tudnád titkolni?


Mond el, ha nem érti meg az az ő baja.


Őszinteséget akár, akkor mond el neki.


De most, ne gondolkozz.

2020. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Mutasd meg neki ezt a kérdést. Bevallod, hogy hüle voltál, ő meg megbocsát.
2020. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
"Hogy mondjam el neki?" Ahogy itt leírtad. Hogy amúgy őszinte vagy, ebben sem akartál hazudni, de kicsit szégyelled, kaptál is már emiatt bántást és abban a pillanatban kicsúszott a dolog. Aztán vagy megérti, vagy nem.
2020. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Sztem is apró dolog. Mondd el neki most, mert kesőbb jobban fog feszíteni. Ha ezért dob, hat az az ő baja. Lesz jobb. A lányok szeretik, ha vki kilábalt egy nehéz helyzetből, és beszél róla. Ez az erő jele. Most nagyon misztikus voltam. 😀 Szóval az iskola túl van spilázva, az fontosabb, hogy mindig gondolkodsz, hogyan tudnál tovább fejlődni, és navigálni az életben a nehéz körülményeid ellenére.
2020. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak üzenem hogy hidd el, nem olyan kis dolog, főleg úgy, hogy emiatt sok bántást kaptam, lehet hogy te máshogy cselekedtél volna a helyemben, de ezen kívűl én másba nem hazudtam sose, szóval nincs olyan hogy mi lesz később.

4. válaszoló: Nem is akarnám titkolni, egyrészt nem is tudnám, épp ezért szeretném elmondani neki, csak nem tudom hogy hogyan kezdjek bele

2020. aug. 23. 17:14
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

A legjobb, kussolni. Az ilyen hulyekre meg nem kell hallgatni. Ma már nincs az őszinteségnenk értéke. Akkor miért legyen az?

Szóval el ne merd mondani. Elmész egyetemre és hátadmögött hagyod ezt az egészet.

2020. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hogy titkolja el ha a barátnője?
2020. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!