Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen ajándékot szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot szeretnétek kapni a párotoktól?

Figyelt kérdés

1) ruha

2) cipő

3) ékszer

4) kozmetikai krèm vagy kozmetikai kezelés vagy masszőr

5) kirandulasra fizessen be

6) tetkó vagy műköröm

7) lakàsberendezès

8) vmi dekoratív tàrgy a lakásba: váza, párna, függöny ,szobor, porcelán, szőnyeg

10) virág vagy a kertbe növények

11) autó

12) zsìrleszívàs vagy valami plasztikai beavatkozást fizessen

13) élő àllat ( hörcsög.....ló)

14) saját kezűleg készítsen valamit pl: barkácsoljon vmit vagy májusfa

15) vigyen étterembe

16)fehérnemű vagy bikini

17) telefon

18) vmi híradástechnikai cucc

19) édesség

20) parfüm


Pasik ( segítsetek mert nincs sok ötletem:S)


1) ruha

2) óra vagy ékszer

3) híradástechnikai cucc

4) vmi gép

5) horgász felszerelés

6) motor

7) főzzön vmi finomat

8) wellness vagy kirándulás

9) telefon

11) vmi szerszám

12) mozi

13) fehérnemű

14) tetoválás

15) ital

16) àllat ( kutya...teknős)

17) rendezze kertet

18) vmi saját egyedi kézzel készített dolog

19) sporteszköz súlyzó, sétálni, edzőgèp...

20) cipő

21) parfüm


2022. máj. 12. 22:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én ezeknek örülnék:


1) ruha

4) kozmetikai krèm

5) kirandulasra fizessen be = menjünk el együtt

15) vigyen étterembe

16)fehérnemű (kivéve melltartó, azt próbálni kell)

19) édesség


30/N

2022. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Miért nem szerepel a számok között az egyéb és írom?


:D


Pl. ingyen élmények illetve részben ingyen, mert a program ingyenes, de az odajutás nem, de pl. túra ingyen, ahhoz nem kell pénz.

Nem mindennapi elképzelésem van erről, pl. olyan helyekre eljutni amik érdekelnek, és vannak olyan rendezvények ahova a belépés ingyenes mint pl (lóverseny pálya), mivel anno majdnem lett egy versenylovam, ezért szívesen megnézném élőben is, hogy élőben láthassam a kedvenc lovam múltjához tartozó időszakának helyszínét bár nem ott koptatta az a ló a pályát, hanem szerintem a régi ügetőn. Vagy husky szán túra, ezért mondjuk fizetni kell, de pl. az ásványkő gyűjtő túrán is szívesen részt vennék, vagy Nemzeti parkok vezetett túráin, illetve Magyarország kastélyait is szívesen megnézném, és ez lehetne program sorozat minden évben.Évente dísznövény szakkiállítás. Díjlovagló versenyre is szívesen mennék, de western lovas versenyre is. Látvány farmot is szívesen megnéznék. Gyógynövény túrán is szívesen részt vennék.

Illetve pl. kertész cuccoknak örülök, pl. különleges növény magok, gyógynövények, fűszernövények. Virágokat csak cserépben. Nem szeretem ha szálas virágként adják, mert nem mindet tudom gyökereztetni és a növényeket nem vágott formában szeretem. Pl. egy jó könyvnek is nagyon tudok örülni, ami érdekel.


De pl. technológiai cuccnak is pl. adathordozó.

Kreatív cuccok ( kézműveskedéshez) és stb és stb.


Nos ezek közül már tudna bőven turkálni, úgyhogy nem is sorolom tovább. :D

2022. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
1,4,5,12(itt nem ilyem millios mellplasztikara kell gondolni, csak ilyen ideiglenes hyaluronsavas szajfeltoltes :D), de a legeslegeslegjobban a 13-as
2022. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
(Lemaradt, hogy 24/L)
2022. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Köszönöm a jóindulatú privátot, bár nem tudom mivel érdemeltem ki. :D

(#10)

2022. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én a közös èlmènyeknek örülök vagy valami kézzel készített személyes, egyedi dolognak.


N

2022. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Irhattom még! Kirándulásban benne gondoltam a programokat is! Hű, könyv tényleg kimaradt!

De egyáltalán nem ilyen válaszokra számítottam!

Azt hittem minden nő tengerparti útra menne. Férfiak még valami munkagép vagy híradástechnikai cucc!

2022. máj. 13. 20:42
 18/22 A kérdező kommentje:
12 én csatlakoznék hozzátok ezekhez a programokhoz!:) Én is ilyen felfedező típus vagyok!
2022. máj. 13. 20:44
 19/22 A kérdező kommentje:
Színhazjegyet nem választott senki?
2022. máj. 13. 20:44
 20/22 anonim ***** válasza:

A színházjegynél a lovas színházra lennék kíváncsi. De anno voltam táncszínházba, színházba is ahol musical darabtól kezdve a dobozolós Örkény darabot is megnéztük,és Opera színházba is, de akkor még gyerek voltam. Bár a táncszínház ez alól kivétel, de érdekes volt hogy az egész történetet mozgással kommunikálták le, és minden érthető volt. Néptáncos darab volt. A színház jegy engem annyira nem vonz. Igen tudom, most azt fogja mindenki gondolni, hogy fúújj micsoda ember, aki sületlenségeket ír, méghogy a színház nem vonzza.


Engem jobban vonz egy spanyol lovas iskola műsora vagy egy natural horsemansip-es előadás zenei koreográfiával.


Ejnye mégis amúgy minek nézel minket party girl-öknek, hogy tengerpart és jacht? Fúújj!


12-es vagyok.


Látom felcsigáztam a fantáziád a különböző turkálós programokkal. :D

2022. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!