Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha anyósomék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha anyósomék elhívtak naturista strandra?

Figyelt kérdés
A barátnőm mindig minden nyarát egy naturista kempingbe töltötte a szüleivel és most meghívtak minket hogy egy napot mennyünk el velük strandolni. A barátnőmnek nagyon tetszik az ötlet de nem tudom én még amúgy sem voltam ilyen helyen nem hogy az anyósomékkal. Ti elmenetek? 22f

2022. máj. 16. 12:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Te döntsél abban, hogy elmégy-e, vagy sem.

Én elmennék, persze én évek óta járok ilyen helyre.

2022. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a meghívást, de sajnos én nem vagyok ebben ilyen laza, kényelmetlenül érezném magam, így inkább más közös programot javasolnék.

Ennyi, nem tudom, mi ebben a nehéz.

2022. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
nem mennék
2022. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tartós lesz a kapcsolat, akkor ehhez jobb, ha hozzászoksz.
2022. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Én is így voltam 5éve amikor a barátnőm 9hónap járás után nyár elején elmondta hogy ők amúgy akaliba Berénybe valamint Horvátországba töltik a fél nyarat nudista kempingekben. Mivel nagyon jó volt a szüleivel a kapcsolat így úgy voltam vele hogy kipróbálom velük. És hogy őszinte legyek kicsit sem bántam meg olyan felszabaditó érzés volt valamint nagyon jól éreztem magam. Az akkori barátnőm azóta a feleségem és minden évben 2hetet a szüleivel vagyunk naturista kempingbe. 24f
2022. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha ők ilyenek, akkor nekik nem gond a szituáció. A probléma a te fejedben létezik. Vagy együtt maradtok a barátnőddel, és akkor úgyis meg kell ezzel barátkoznod, vagy szétmentek, akkor meg nem mindegy, hogy ki mit látott? A fiúknak egyébként sem szokott ez probléma lenni.
2022. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Bénabakter ***** válasza:
86%

Dobd át a dátumot, időpontot, helyszínt priviben! :-D

Szívesen elmegyek helyetted...

2022. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül ma voltunk és hát be kell vallanom nagyon tetszett. Az elején egy kicsit furcsa volt de aztán annyira tetszett hogy nem is akartam eljönni.
2022. máj. 18. 20:39
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Merre voltatok naturista strandon ezen a május közepi napon, ha nem titok?
2022. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!