Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél pároddal naturista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél pároddal naturista szaunába?

Figyelt kérdés

Van a közelben egy naturista szauna (tehát fürdőruha nincs, lepedő van helyette, viszont a zuhanyzóban és a melegvizes medencében teljesen meztelen mindenki) és meghívott minket párom új baráti baráti köre.

3 nő, 2 férfi, akik közül ketten házaspárok. Átlagos emberek, normálisan viselkednek.

Csak ez meztelenség :)



2020. febr. 3. 18:45
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Kicsit zavar.
2020. febr. 3. 18:47
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Már voltam. Semmi extra. Mondjuk amikor a 60-as néni és bácsi is beul akkor már nem gondolsz semmire 🙂
2020. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
én nem...(N)
2020. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hány évesek vagytok? Mi 35.
2020. febr. 3. 19:00
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem szeretem a bábszínházat.
2020. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Én voltam már többször is. Csak itthon divat a prűdség, Finnországban pl be sem engednek a szaunába fürdőruhában. A cseheknél is szinta csak naturista szauna van.
2020. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó vagyok, még annyit hozzátennék,hogy itthon szinte csak a 60+as korosztály jár naturista szaunába, Csehországban meg szinte 20asokkal van tele.
2020. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Persze, rendszeresen járunk a férjemmel. Az első pár perc kicsit furcsa, aztán saját magadon is meglepődsz majd, milyen könnyedén dobod le a textilt.
2020. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Külföldön ez alap. Ausztriában, Finnországban stb. helyen nem engednek be a szaunába fürdőruhában sem papucsban. Mondják is, hogy belepárolog a klór és egyéb vegyi anyag a ruháidról a levegőbe amit aztán a szauna népe belélegez.. Nem tudom mennyire van így vagy nem így, de nem is érdekel. Én ledobom a textilt. Vagyis hát lepedővel szaunázom, ahogy mások is. Rohadtul nem érdekes dolog még ha elsőre annak is tűnik. A kutya nem kíváncsi másra. Vagy ha mégis, abból sem lesz fennakadás.
2020. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!