Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 6 éve élünk együtt, 0-24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve élünk együtt, 0-24 együtt vagyunk a közös vállalkozás miatt. Mostanra úgy érzem kiszállnék ebből az egészből, aki volt mar hasonló helyzetben tudna írni nekem pár mondatot, hogyan sikerült megoldania a problémát ?

Figyelt kérdés

A párom nagyon szeret, és velem tervezi leélni az életét. Ő már gyereket is szeretne, amit én egyelőre nem.

Sajnos a munka miatt nem tudtunk 1 napnál többet távol maradni egymástól, szóval az elmúlt éveket konkrétan 0-24ben együtt töltöttük..

Barátok, család mind háttérbe szorult, a pénzcsinálás volt a prior. Elég sok konfliktuson vagyunk túl, de ez természetes szerintem egy ilyen jellegű kapcsolatban és jelenleg is van egy nagyobb probléma amiről napi szinten beszelunk, de úgy érzem nekem kellene változtatni a hozza allasomon, de egyszeruen nem tudom, hogyan csinaljam. sajnos úgy érzem másra vágyom, miközben tenyleg megtaláltam azt az embert akiben megbízhatok, akire tudom, számíthatok a jövőben, és támogatni fog mindenben.

Szörnyű érzés, hogy nem azt nyújtom felé, amit ő szeretne, próbálkozom de megterhelő számomra. Tudom, hogy az állandó együttlét a probléma, de az is a bajom, hogy neki nem akkora probléma..

Ha volt mar valaki hasonló helyzetben, kérlek írjatok pár mondatot, ti, hogy oldottatok meg?



2022. jún. 16. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nővéremék emiatt mentek szét, 12 év után. Szerintem abszolút nem "egészséges" sülve főve egyfolytában együtt lenni. Kell, hogy hiányozzon a másik. Az, hogy Te ezt érzed most, mármint, hogy másra vágysz, teljesen érthető. Sosem késő újrakezdeni.
2022. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nálad ez a kapcsolat sajnos kifutott. Többekkel előfordult már ilyen.
2022. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Én rlsőnek elmondanám neki,hogy nem tud semmi újat nyujtani a kapcsolat. Szeretnél kilepni a vállalkozásbol és máshol elkezdeni dolgozni. Új embereket megismerni.

Szerintem ennyi lenne a megoldás. Illetve jelezd neki.hogy anyagilag güggetlenek vagytok. Mostmár inkább egymásra koncentráljatok.

2022. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha úgy érzed, hogy kiszállnál, akkor tedd meg, mert később csak rosszabb lesz. Én is úgy léptem ki egy 12 éves kapcsolatból, hogy igazából már a nyolcadik év után éreztem, hogy nem igazán arra az életre vágyom, de mindig meggyőztem magam annyival, hogy szeret engem és ez fontos. Igen, fontos, hogy szeressenek, de az is, hogy te ezért ne mondj le arról, hogy jól érezd magad a kapcsolatban.
2022. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Azta ezeket a dumákat. Lépj előbb, mert később rosszabb lesz. Egy szakítás mikor jó? Mert szerintem semmikor. Érdekes azért ez, hogy ha minden klappol akkor elkezdtek unatkozni. Remélem mindenki megkapta az izgalmas életét miután ott hagyott egy egyébként normális embert aki szerette. Biztos nagyon izgis egy olyan aki esetleg szarba sem vesz meg izgulni kell rajta, hogy vajon éppen kivel van. Aztán meg jön a sírás-rívás, hogy én nem ilyen lovat akartam. Szerintem a 3-as jól leírta a dolgot, ez megoldás lehet.
2022. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként azt, hogy milyen életre vágysz azt kommunikáltad a párod felé vagy fortyogtál magadban, hogy nem adja meg azt amire vágysz? Az a baj, hogy úgy dobálóztok 10+ éves kapcsolatokkal mintha 10-15 kijutna belőle egy ember életében. Fura nekem ez, hogy nem tisztelitek sem a párotokat sem pedig saját magatokat annyira, hogy megpróbáljátok megoldani a helyzetet. Persze erre most az jön, hogy tisztelted magad ezért léptél ki. Hatalmas hazugság. De azért kíváncsi lennék, hogy lett-e bárkinek megközelítőleg olyan kapcsolata, mint amiből kilépett. Nem a másfél éve együtt boldogan az nem összehasonlítható.
2022. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
6-os netto hülyeséget beszél! Tipikus beszari megalkuvo alamuszi nyuszi!
2022. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én sem gondololnám azért egy életet leélni valakivel, mert ki tudja ki jön utána, meg mert ő legalább szeret.
2022. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy ezt meg lehet oldani, nem nagy szám, csak hát a mai fogyasztó társadalom inkább eldobja a cuccot ha már megunta. Sajnos az a baj, hogy elkezdtük a kapcsolatainkat is fogyasztani.
2022. jún. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen vállalkozásról van szó?
2022. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!