Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 6 éve élünk együtt, 0-24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve élünk együtt, 0-24 együtt vagyunk a közös vállalkozás miatt. Mostanra úgy érzem kiszállnék ebből az egészből, aki volt mar hasonló helyzetben tudna írni nekem pár mondatot, hogyan sikerült megoldania a problémát ?

Figyelt kérdés

A párom nagyon szeret, és velem tervezi leélni az életét. Ő már gyereket is szeretne, amit én egyelőre nem.

Sajnos a munka miatt nem tudtunk 1 napnál többet távol maradni egymástól, szóval az elmúlt éveket konkrétan 0-24ben együtt töltöttük..

Barátok, család mind háttérbe szorult, a pénzcsinálás volt a prior. Elég sok konfliktuson vagyunk túl, de ez természetes szerintem egy ilyen jellegű kapcsolatban és jelenleg is van egy nagyobb probléma amiről napi szinten beszelunk, de úgy érzem nekem kellene változtatni a hozza allasomon, de egyszeruen nem tudom, hogyan csinaljam. sajnos úgy érzem másra vágyom, miközben tenyleg megtaláltam azt az embert akiben megbízhatok, akire tudom, számíthatok a jövőben, és támogatni fog mindenben.

Szörnyű érzés, hogy nem azt nyújtom felé, amit ő szeretne, próbálkozom de megterhelő számomra. Tudom, hogy az állandó együttlét a probléma, de az is a bajom, hogy neki nem akkora probléma..

Ha volt mar valaki hasonló helyzetben, kérlek írjatok pár mondatot, ti, hogy oldottatok meg?



2022. jún. 16. 10:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bírnék ki hat évet 0-24 együtt a másikkal. :(


2 éve van Covid bszás, mindketten itthon, és néha rettenetesen elegem van ebből.

Nincs kétóra nyugalmam, amikor csak egyedül vagyok, csendben, elvonulva.

Persze van énidőnk, csak amikor közben a másik tesz-vesz, kérdezget, keresgél etc, az nem pihentető.

2022. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!