Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire tartós egy nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartós egy nagy korkülönbséges kapcsolat?

Figyelt kérdés
Csak úgy facén böngésztem aztán megláttam egy csajt aki itt lakik a városba és kicsit ledöbbentem,hogy a férje 29 évvel idősebb kb 2 éve házasodtak össze. Olyat is hallottam a csajról,hogy szereti a f...szt kapott autót is még ha nem is újat meg szerintem a lakást is. Most elgondolkodtam,hogy akkor én se fossak ekkora különbségtől,mert én furának érzem a legalább 30 év különbséget de lehet én vagyok a hülye

2022. jún. 22. 11:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem értem a korkülönbséghez hogy jön ide hogy ki szereti a fa..t és ki nem?!🤦

Amugy a nagyon nagy korkülönbség tuti nem működik hosszútávon és értelme se sok van.Egyszerűen azért,mert máshogy él egy 10 éves és máshogy egy 50-60 éves.Köztünk a férjemmel 15 év van,van gyerekünk is,6 éve vagyunk együtt.Nagyon jol meg vagyunk,de ennél több korkülönbség sok lenne.

2022. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
43%
Szeretnéd, ha a te f*szod is szeretné, de hát inkább a 30 évvel idősebb emberét szereti.. ez a te bajod.
2022. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

11/


Mondjuk úgy jön ide a dologhoz,hogy a fickó mellett mennyi másik f...szal csinálja.

2022. jún. 22. 12:09
 14/23 anonim ***** válasza:
Ja értem!Hát ebből is látszik h.a pénzért van vele.És igaz amit írtam.Mondjuk ha van gyomra jol teszi.Meg van a biztos pont,de félre is kancsingat,amíg le nem bukik.
2022. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
55%

Na nekem egész életemben extrém korkülönbséges kapcstaim voltak.

Valaki írta hogy a sok körkül.nek semmi értelme.

De egy azért mégis van :-).

Ha jól érzik magukat együtt, akkor azt addíg élvezik amíg jó, nem ?

És hogy az 2 hónap vagy 8 év nem mindegy ? Amíg jooo, addig élvezik. Ez azért elég nyomós értelem nem ?

2022. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
35%
2# Amíg a pénztárca működik!!!🤔
2022. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
8. De azért ide írogatsz :)))
2022. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

16/


Lehet én vagyok a hülye de én nem váltogatni szeretnék.

2022. jún. 22. 16:03
 19/23 anonim válasza:
Nem sokáig a feleségem is egy 20ével idősebb palival dugott ellőttem rendszeresen de a pali nem nagyon bírta a szexet ezért jött össze nekem
2022. jún. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#16 Te annyira sötét vagy!

Ha én szeretek valakit k..rvára nem mindegy,hogy 2 hónapot vagy 30 évet vagyok vele!

Amugy meg mit élvezel egy vén trottyosba?Azt hogy pelenkázni kell?

2022. jún. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!