Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire tartós egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartós egy olyan kapcsolat, ahol 1 hónapnyi járás után összeköltöznek, van tapasztalat?

Figyelt kérdés
Szitu: 31 éves anyuka és egy 24 éves fiúról van szó. A nőnek állandó állása van, a fiúnak néha akad(rendezvényszervező). A nőnek van lakása a fiúnak nincs,de elvileg nagy a szerelem,sőt szerelem volt első látásra (mikor is a börtönszínjátszó körrel felléptek és a hölgy riportot készített vele). Ám ekkor még ez a fiú nekem írogatott,hogy ég mindig nagyon szeret,örök szerelemmel...Igen,az EXEMRŐL van szó,akivel kb 1 éve megszakítottam a kapcsolatot. Lassan 3 éve került börtönbe gazdasági csalás vádjával,valamint több embernek belopta magát a szívükbe,majd átverte őket,pénzt kért tőlük,nem kis összeget. Én vártam rá több,mint másfél évet,ezután úgy döntöttem,hogy tovább lépek,pedig elég nehéz volt,mert hihetetlen szenvedélyes szerelem volt,nagyon nagyon imádtuk egymást...Aztán január elején kijött,szerelmet vallott újra,találkoztunk és elmondam neki,hogy inkább nem kezdeném újra,mert tudom,hogy most hogy kijött,nem engdene a csábításnak,pláne hogy nekem is volt egy párom,miután vele megszakítottam a kapcsolatot...erre 1,5 hétre kirakta hogy kapcsolatban van ezzel a hölggyel...Hát mit ne mondjak,szíven ütött( +azt is modta,hogy akkor mindent megtesz,hogy elfelejtsen-sikerült...?) De azóta is rámír heti rendszerességgel,hogy miújság velem,stb. Szerintetek?

2017. febr. 6. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt szerintem nem az 1 havi járás után való összeköltözés az, ami miatt ez a kapcsolat(féleség) nem túl bizalomgerjesztő. Én 2 hete ismertem (az meg hol van még a járástól) a párom, amikor összeköltöztünk, ez volt 3 éve, most fogunk összeházasodni tavasszal. Ezen semmi sem múlik, van, aki évek óta együtt jár valakivel, aztán fél évvel az összeköltözés után szakítanak.


Viszont az, hogy ilyen hamar, és közben még neked írogat, na meg gyanús, hogy igazából csak a lakhatásért csinálja, az nekem nem túl biztató. Viszont az sem, hogy te egy ilyen alak (és a börtönviseltség csak egy a sok ellene felhozható érv közül) miatt érzed rosszul magad.


Szerintem tojd le magasról, hogy nekik összejön-e vagy sem, lépj tovább, felejtsd el ezt a pasit, minden szempontból jobban jársz (egyáltalán, mit tud az ilyen, hogy ennyire nehéz tőle elszakadnod?).

2017. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán azért ilyen nehéz az elszakadás,mert ő az első ember,aki iránt tényleg azt a rózsaszín ködös szerelmet éreztem,pedig előtte is voltak kapcsolataim. Mindennap meglepett valami kis aprósággal (vagy vette,vagy ő csinálta) mindig elmondta,hogy mennyire gyönyörű vagyok és mennyire szeret. törődött velem,meghallgatott,a tesómnak segített a tanulásban,működött a kémia,stb
2017. febr. 6. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi 3 hét után összeköltöztünk, és 15 éve együtt vagyunk, de attól tartok a kérdés szempontjából ez valójában teljesen irreleváns.
2017. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a kérdésre válaszolva (a magyarázat rész már egészen más kérdéseket vet fel): két nap után összeköltöztünk, 15 év együttélés, plusz három év hosszabbítás és három gyerek lett belőle.
2017. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!