Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kinek van már gyereke? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van már gyereke? VAGY Hány évesen szeretnétek gyerekeket? És ki szeret együtt élni párjával?

Figyelt kérdés

2022. júl. 6. 05:59
A kérdező szavazást indított:
18- 25 évesen van már gyerekem ( szeretem a feleségemet/ férjemet )
18- 25 évesen van már gyerekem, de problémáim vannak a feleségemmelt/ férjemmel
18 -25 éves vagyok nincs még gyerekem de szeretnék
26-35 évesen van már gyerekem ( szeretem a feleségemet/ férjemet )
26-35 évesen van már gyerekem, de problémáim vannak a feleségemmelt/ férjemmel
26-35 éves vagyok nincs még gyerekem de szeretnék
41 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha valakinek nincs gyereke, akkor nem is számít, hogy szeret-e együtt élni a párjával? 35+ évesen már nem is számít a válasz? És csak az a két opció létezik, hogy vagy szeretem a párom, vagy vannak problémák? Kiváncsi vagyok, a kapott válaszokból milyen következtetést tudsz levonni…
2022. júl. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Én 31éves férfiként úgy érzem nem lesz gyerekem.

Magamnak meg tudok teremteni mindent. Csokra sincsen szükségem. Nagyon szeretem a gyerekeket és ők is engem a családban az összejöveteleken én vagyok az ovóbácsi, mindegyik pici imád,de én nem érzem úgy,hogy ebbe s környezetbe szivesen hoznék egy életet a vilagra. Egyre nehezebb lesz az élet,annak meg nincs értelme,hogy szenvedjen a gyerek. Mert lássuk be, ebben a rohanó valtozó vilagban nem lesz könnyebb. Globális felmelegedés,lassan szárazság,éhinség,vízkorlátozások,háborús helyzet, egyre romló környezet.

Gazdasági recesszió stb szerintem nettó szenvedés var rájuk. Még lrsz a mi generációnk aki talán élvezheti az életet picit.


Én rendkívül önzőségnek érzem,azt,hogy a daját boldogságomért csináljak gyereket,hoszen sokan mondják,hogy gyerekkel teljes az élet.

Biztosan így igaz,fiatalon én is nagyon szerettem volna legalább 2 gyereket.

Aztán ahogy kezdtem érettebben és racionálisabban gondolkodni egyre csak nőtt a kétely.

Még nyilvan lenne idő,de a párommal úgy határoztunk,hogy jobban járunk,ha nem lesz baba. Borzasztó nehéz döntés ez,de az ő érdekében meghoztuk ezt.

Nyilván öregkorunkban fogjuk ezt a döntést megbánni..

2022. júl. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

3gyerek ozvegy


Ilyen opcio nincs ...

2022. júl. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok, 2 éve kapcsolatban, együtt is élünk. Nem akarunk gyereket.
2022. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
30 vagyok. Szeretnék gyereket, deegyelőre magamat sem tudom eltartani. Nem akarok nyomorba gyereket. Főleg ilyen országba, ahol milliókat kell költeni évente a gyerekedre, mert az iskola csak egy gyermekmegőrző, a traumák miatt járathatod pszichológushoz, mindenféle különórára, és a sportcsapatba is csak akkor kerül be, ha te veszed a csapat labdáit... majd ha lesz ezekre pénzem, akkor lesz gyerekem.
2022. júl. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Egy gyerek, 44 vagyok, anyucika lelépett egy dzsipóval. Persze megbánta, de gyerekelhagyásra nincs bocsánlat.
2022. júl. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon rosszak a választási lehetőségek. Problémákkal terhelten is lehet szeretni valakit, sőt házasságban, gyerekkel csak így megy.
2022. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
26 éves nő vagyok, még nincs gyerekem, 30 körül szeretnék, összesen kettőt. Imádok a párommal élni, sokkal szívesebben vagyok otthon és járok haza munkából azóta :)
2022. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Nincs gyerekem, soha nem is akarok. Szeretem a párom, szeretünk együtt élni.

28/29 évesek vagyunk

2022. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem szeretnék gyereket, vannak problémánik, de szeretem a páromat és szeretek együtt élni vele. 24 vagyok, ő 23.
2022. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!