Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akik együtt élnek van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik együtt élnek van olyan hogy szeretnétek egy vagy több napig egyedül lenni, társ vagy gyerek nélkül?

Figyelt kérdés

Van olyan hogy szeretnétek elvonulni és azt szeretnétek h nyugi legyen senki ne szóljon hozzátok, vagy vmi hobbiba belemerulni?Nem lenni nyaggatasban,készenlétben?


Akik régóta együtt élnek nem gondolják,hogy az állandó együttlét rontja a kapcsolatot?


2015. nov. 16. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk még régóta együtt a párommal, de így is van, hogy külön vonulunk. Egyikünk az egyik szobába, másik a másikba, és egy kicsit elvagyunk nyugiban. (Amúgy sem szokásunk egymást nyaggatni, készenlétben sem kell lenni.) Mindkettőnknek megvan a maga privát szférája, és ez nekünk így jó. Ha valamelyikünk igénye van több nap egyedüllétre, az elutazik egy-két napra, és meg van oldva a dolog.
2015. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sőt, az a normális, hogyha pár napot el is tudsz tölteni teljes magányban.
2015. nov. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi 1,5 éve lakunk együtt és mindketten igényeljük a külön töltött időt. Egyikünk egyik szobában, másik a másikban. Vagy mondjuk konyhában ücsörgünk de mindketten elfoglaljuk magunkat.
2015. nov. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ezzel pont így vagyok, de a barátnőm hülyének néz miatta.


Azt kérdezi, hogyha majd egyszer talán együtt laknánk, házasok lennénk, gyerek(ek) lenn(én)e(k), akkor hogy tudnánk ezt megcsinálni.


De nekem kell a magány, az egyedüllét. Nem szeretek sülve-főve együtt lenni senkivel.

2015. nov. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

igen, kell kicsit külön is lenni! Nekem 2 gyerek is van, belőlük is elég ha nonstop együtt vagyunk - ahogy nekik is kell nélkülem idő :-)

Utána legalább újra vágyakozunk egymás után :-)

2015. nov. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Náluk lakunk és nem tudunk elvonulni sehova, nincs egy rohadt nyugalmas hely sem. Egy szobán osztozunk a párommal, nekünk ennyi van úgyhogy egyikünk az egyik sarok, másikunk a másik sarok. Ráadásul anyjaék simán beballagnak hozzánk kopogás nélkül, mert azt ugye úgy kell. Ha haza jövök egyedül, akkor vagyok magam amúgy soha ott. Vagy 100ból ha 5 olyan...? Most is lennék majd egyedül de nem tudok... Jó lenne elcuccolni onnan ha volna éppen pénzem, ha lesz már nézem is a helyet.

Ez a együtt lakósdi a szülővel, na ez rontja meg igazán.

2015. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, ez egy normális érzés, épphogy ez tartja egyensúlyban a kapcsolatot.
2015. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor az ugye nem normális h a barátom nyavajog, h sose vagyunk együtt, közben meg mikor hazajövünk, együtt főzünk, eszünk, tv-zünk, hétvégén együtt vásárolunk,intézünk dolgokat és még mindig azt mondja alig vagyunk együtt.Ha szóvá teszem rossz kedve lesz.
2015. nov. 16. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézd, kinek mi a normális. Az én egyik barátnőm például utál egyedül lenni, nem találja fel magát igazán. Ha tehetné akkor a nap 24 órájából 25-öt a barátjával töltené. A barátja meg szeret elvonulni. Náluk az problémát okoz. Ez személyiség kérdése. De szerintem ilyen témában nincs olyan, hogy normális vagy nem normális.
2015. nov. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!