Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt nők szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt nők szeretnétek tudni hogy megcsalt a barátotok és szeretőt tart? Én ilyen helyzetben vagyok de nem élnek együtt csak hétvégén és ünnepnapokon találkoznak .

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

Igen, szeretném tudni. Nekem is csak egy életem van, odafigyelek, de lehet, hogy nen veszem észre esetleg, hogy megcsalnak. Úgy gondolom, megillet az igazság és a lehetőség, hogy ne egy olyan emberrel vesztegessem az időm, akivel fölösleges. Ne hozzá bújjak oda naivan, ne neki főzzek finomat naivan, ne neki vegyek dolgokat naivan, ne neki mondjak igent naivan...


Ahányszor tudomást szereztem megcsalásról, én is mindig elmondtam a pár másik tagjának. Aztán kezdjen az információval azt, amit szeretne, legalább megvan a lehetősége változtatni. Aki pedig hűtlen félként ezt kicseszésnek meg bosszúnak érzi, az egyszerűen ne viselkedjen úgy a párja háta mögött, ahogy azt szemtől szembe nem tudná vállalni. Rám is mondták, hogy tönkreteszek egy családot, azáltal, hogy szóltam a feleségnek, hogy a férje mit csinál a munkahelyen... Nem. Ő teszi tönkre a családot, pontosan abban a pillanatban, mikor a felesége tudta és beleegyezése nélkül mást környékez meg. Akkor kell gondolni a gyerekre, nem akkor, mikor magyarázkodni kell...

2020. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

Ha arra gondolsz, hogy belepiszkalj-e ismeros maganeletebe, ne! Kiveve, ha most akarna hozzamenni, gyereket tervezni, hazat venni vele.

Sokan persze keseruen megkerdezik, miert nem szoltatok?

De ez nagyon kenyes dolog. Sokszor az igazsag nagyobb pusztitast okoz, mint a boldog tudatlansag.

2020. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Én nem szeretném tudni. Bár most nincs párom, aki még tudna csalni.
2020. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Távkapcsolatba élnek hétvégén és ünnepnapokon találkoznak. Mivel a nő Budapesti a szeretőm heves megyei. Egyébként úgy gondolom én is hogy joga van tudni a megcsalt félnek . Az én esetemben későn jöttem rá és nem is olyan egyszerű ez a helyzet . Egy látássérült nőről van szó.

Persze ez semmit sem változtat Szerintem mégjobban joga van tudni

2020. márc. 21. 14:54
 5/16 anonim ***** válasza:
23%

Nincs szerintem olyan ember, aki ebben a helyzetben azt mondaná, hogy ő nem akarja tudni. Naná, hogy mindenki képben akar lenni a világgal maga körül.

Ellenben egy ilyen megcsalás nem feltétlen takarja a valós szándékát az elkövető félnek. Kövezzetek meg, de én simán el tudom képzelni, hogy az a fickó akinek az #1es lerombolta az életét egyébként egy szerető apa és nagyon jó férj otthon, csak éppen megkívánt egy másik puncit és ezután affér után újra 5-10 évig minta ember maradt volna.

Kosarazd ki, mondd meg neki a véleményed, hogy egy szemét disznó, küldd el a pics@ba, de ne rombold le a világát, mert azt nem te adtad neki és te nem is tudod helyre álltani.

2020. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Jaaj, az én "párom" rendszeresen beszámol, pedig sosem kértem.

Mikor melyik alsogatyajat dicsérte az aktuális K,,ja.

Ég honapja5 hazahozta a fel ruhatárát, most megint nincs itt.


Egyébként nincs nője...

2020. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

". Mivel a nő Budapesti a szeretőm heves megyei."


Aha, jó de itt a kérdező vergődik mert féltékeny lett a barátnőre.. Csak önzőségből akarja elmondani.. HA annyira jószívű lenne, akkor talán nem dugna szegény látáskárolsult lány párjával. Nem gondolod, kérdező?


Lehet, hogy a pasi xar ember ( ehet, hogy nem,), de az is biztos, hogy te még xarabb vagy ennyi infó birtokában...


Lehet lepontozni, ha fáj, akkor jöhet 0-ra nyugodtan, nekem ugyanis nem fáj az őszinteség, és nem bújok holmi kamu bullshitek mögé kétszínűsködve. ;)

2020. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Még annyi, hogy ráadásul oda kakilsz, ahonnan eszel.. Gyönyörű.


Tényleg sajnálod a lényt? Akkor hagyd abba az aláfekvést a a kedves párja alá, és lépj ki. Ennyi amit tenned kéne ebben a sztoriban. te is ugyanolyan részese vagy, szóval hiteltelen a kérdésed.

2020. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én itt most nagyon népszerűtlen leszek, de ha csak egy kósza alkalomról volt szó, akkor én nem szeretném tudni. Nyilván ha megtudnám, akkor mehetne, amerre lát, de mindenki hibázhat, egy bűnös alkalom miatt kár lenne eldobni az eddig felépített életünket. Én megértem (el nem fogadom, de megértem), ha egyszer olyan passzba kerül, hogy képtelen ellenállni egy hirtelen jövő csábításnak, ilyen esetben én azt mondom, küzdjön meg a maga lelkiismeretével ő is meg a nő is, akivel átélte. Erről nem szeretnék tudni. De ezt szigorúan csak az egyalkalmas, hirtelen felindulásból elkövetett kalandokra vonatkozik.

Szeretői viszony az más, azért akinek tartós párkapcsolata van a családja mellett, az nyilván nem lesz egy mintaférj akkor sem, amikor átmenetileg nem találkozik a szeretőjével, és erről nyilván tudni szeretnék. Ez szándékosságot, tudatosságot igényelne a férjem részéről, állandó hazudozást, a bizalmam kijátszását, illetve olyan szintű kommunikációs problémát a kapcsolatban, ami eleve megoldhatatlan, ezek szerint, hiszen előbb rohan egy másik nő karjaiba, minthogy felém jelezze a gondjait. Így én nem akarnék vele tovább együtt élni, erről mindenképp tudni szeretnék, az aktuális helyzetünktől függetlenül.

2020. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Söpörgess a saját portád körül, ha ilyesmibe belementél. Zárd össze a lábadat, és fogd be a szád! Nem érdemes egy másik kapcsolatba belemásznod őszinteség címén (gondolom elhagytak)..
2020. márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!