Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egyszerűen nem tudom mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom mi lenne a helyes döntés, maradjak vagy kezdjek új életet? 27n

Figyelt kérdés

7 éve vagyok a barátommal. Eleinte nem vettem észre dolgokat vagy legalábbis nem annyira érdekeltek, amik egy múltbéli törés óta mégis elkezdtek foglalkoztatni. Elhagyott egy másik lányért röviden-tömören. Majd visszakönyörögte magát kb 2 hónap múlva azóta próbálok ezen túljutni. Szeretem, amikor szakítottunk minden vágyam az volt hogy visszajöjjön és magamat ostoroztam hogy miért nem értékeltem jobban őt.


Viszont vannak problémáink: jól kijön az emberekkel, humoros, de a legtöbb ember szerinte semmirekellő és hátba támadós, sunyi (nem mondja meg, hogy miért gondolja ezt).


Nem szeret menni sehova, max nyaralni, de ezen kívül kb semmi.


A barátomnak vannak céljai, tesz azért, hogy jobb legyen, van egy saját lakásunk pesten. Szeretne esküvőt és gyereket, komolyan gondolkodik.


Szeret másoknak néha nagyot mondani, rafinált jól tudja forgatni a dolgokat ugyanakkor ez néha füllentéssel is jár és sajnos mint kiderült nekem is hazudott. Nem tudom mitévő legyek, annyi negatív tapasztalatot hallok a társkeresésről, illetve lehet, hogy csak én dramatizálom túl és nem jól értékelem ezt az egészet. Továbbá arra is gondoltam, hogy lehet az rémiszt meg, hogy hamarosan elkéne végleg köteleződni, 27 éves vagyok, ha változtatni akarok még most talán lenne lehetőségem de lehet már így is elkéstem. Annyira nehéz, de lehet csak én látom annak.



2022. júl. 17. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Inkább az a kérdés, hogy van a környezetedben olyan szingli férfi aki bejön neked és szívesebben lennél vele mint a barátoddal?
2022. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
El tudod képzelni a jövődet a barátoddal?
2022. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nehéz a társkeresés
2022. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Egy dologban nagyon igazad van, "most vagy soha"!
2022. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Mennyi idő telt el, hogy visszafogadtad?

Azóta jól viselkedik veled szemben, megbízható?

Biztos vagy benne, hogy hű marad?

Miért volt jobb neki az a lány, akit mégis elhagyott és visszajött hozzád?

Mivel nem volt megelégedve nálad?


Tegyél fel neki minden kérdést, ami aggaszt téged. Valljon színt, hogy hű marad. Talán egy félrelépése még elnézhető, ha úgy látod, hogy veled szemben már őszinte, szeret téged és nem csak a pillanatnyi nőhiánya vezette őt vissza hozzád.

2022. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

ha el tudnád képzelni nélküle akkor már nem lennél vele.


De te vagy nagyon gyenge vagy, vagy mindennek ellenére oda vissza vagy érte.

És nem utolsó sorban az a típus vagy aki szereti ha néha megalázzák.

2022. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Lehet én vagyok túl régimódi, de nálam a félrek.rás/ félremenés nem megbocsátható. Aki egyszer megtette, az később is megfogja, ha adódik rá alkalma. Nálam a bizalom áll az első helyen.


A leírás alapján a barátod a tipikus sunyi típus. A nővéremnek is volt már ilyen kapcsolata: pont 7 éve voltak együtt, amikor először lebukott, hogy másik nővel levelezik. Aztán jött a megbánás, ígért fűt fát, esküvőt, gyerekeket stb., visszafogadta a tesóm. A srác itt is sokkal csóróbb volt: tesómnál lakott, az összes nyaralást, szórakozást stb. ő fizette nő létére. De a srác ott is különbnek tartotta magát mindenkitől, a haveroknak előadta a nagymenőt, holott a barátnője pénzelte...


Aztán amikor a srác anyagilag stabil lett, párhuzamosan összejött egy fiatalabb csajjal és 8 év után dobbantott... Tesóm akkor volt 30 éves.


Szerintem ugyanezzel a típussal van dolgod. Úgyse fogsz hinni nekem, tesóm se hallgatott se rám, se a barátnőire, se más családtagokra.


34F

2022. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Költözz hozzám.
2022. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a bolond aki házasodni akar? Válásnál mindent a nők kap meg.
2022. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3%

#7-nek:

Nem törvényszerű, hogy aki egyszer megtette, az megteszi máskor is. Mindkét esetre van számtalan példa.

2022. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!