Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 2 hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja vagyunk együtt a párommal, de egy héten kb. csak 1-1 olyan nap van, amikor nem nálam alszik. Felajánljam az összeköltözést?

Figyelt kérdés
Én vagyon a lány, nekem van saját lakásom, ő pedig albérletben lakik lakótársakkal, így érthető okokból kb. mindig nálam vagyunk. Én nem bánnám, ha rendesen is átköltözne, de "túl gyors" sem szeretnék lenni. 28 évesek vagyunk egyébként.
2022. júl. 29. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha anyagilag nem kérsz semmit ugrani fog😍
2022. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nyilván a rezsi felét... de a lakáshitelbe nyilván nem kérnék, meg lakbért sem természetesen.
2022. júl. 29. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
28 évesek vagytok, felnőtt, önálló emberek, akik egyébként is minden nap együtt vannak. Ha boldog vagy a kapcsolatban és látod a jövőt, szerintem érdemes osszekoltozni.
2022. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is két hónap után beszéltük meg :) Hajrá! Nincs is jobb az együttélésnél :)
2022. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Valamit kell csinálni evvel az egész világgal, hogy a fejér cselédek maradjanak tisztán és olyan a sors, hogy mindegy legyen, akár hogyan, bármiféle állapotbul kerül össze egy férfi meg egy nő, ha egymásnak valók, ne csak szeressék egymást, hanem meg is tudjanak egymással élni…
2022. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi ké hónapot sem töltöttünk együtt.


Talán három hetet összeszámolva (távkapcs) mikor hozzáköltöztem félév után.

2022. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!