Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiatalon elkezdeni az életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon elkezdeni az életet a barátnőmmel együtt? 20f

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1,5éve vagyunk együtt és mind a kettőnknek eléggé jó a családi háttere. Éppen ebből kifolyólag én kaptam a szüleimtől egy házat ajándékba, amibe érthető módon már ketten tervezünk beköltözni június felé. Szerintetek ez korai lehet? Nagyon jóba van mind a két család én például másod állásba a barátnőm apukájának a cégénél dolgozom. Viszont apám a cégének egyik részét ami fémipari jövő hónapban át veszem és úgy néz ki hogy a barátnőm apjával eléggé sok közös munkánk lesz amiket hogyha elvállalunk akkor évekig együtt kell dolgoznunk (neki egy lakatos üzeme van). Ezen felül szeretném nyáron megkérni a barátnőm kezét úgyhogy úgy néz ki hogy a közeljövőben a szerelmen kívül anyagiakban is eléggé össze kötődünk. Szerintetek ez így mennyire felelőtlen 20évesen? A barátnőm 19 és szeptemberben kezdi az egyetemet? Előre is köszönöm a válaszokat! Valamint akik olyanokat írnának hogy szép mese és hasonlók kérlek ne is írjatok ugyanis pont azért teszem fel a kérdést mert ez nagyon jól hangzik persze csak érdekelne olyan emberek véleménye akiknek már van 5-10-20év élettapasztalatuk.

2022. márc. 14. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem hajrá, nem korai. Pont jó időbe vagytok. Ilyen tájban sokszor már jön a gyerek is sokaknál.

Szurkolok nektek.

Ha mindog figyeltek arra, ha szerelmet fent tartsátok, beszélgettek, törődtök egymással eleget, rendszeresen randiztom továbbra is, figyeltek, h a bensősséges viszony megmaradjon, akkor hosszú távú lehet a kapcsolatotok. Ugyanis leginkább ettől függ.

2022. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Megkérni a kezét még túl korai.
2022. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Előbb éljetek együtt pár évet, addig ne kérd meg a kezét.. lakva ismered meg a másikat.
2022. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Én ugyan nem sokkal vagyok idősebb,de megjártam már ezt azt.


Van olyan hogy fiatalon megtalálja az ember az igaz szerelmet, a világon minden rendben megy és menni is fog, de ha mégsem akkor könnyen rá tudsz fázni, és ez a mai világban ritka eset.

Valamilyen szinten neked is lehet aggodalmad, ha feltetted a kérdést. Én várnék az eljegyzéssel, mert tartogathat nagy meglepetést az együttélés, és azzal is hogy közös munkába fogjak a barátnőm apukájával, ha előre tudom hogy évekre kell szóljon és nehezen tudnék kilépni. Nem azt mondom hogy a mi lesz ha legyen az alapod, de lassíts le, mert ez így túl sok lesz. Kaptál egy házat, apád cége a tiéd lesz, 20 évesen ez nem semmi elismerem, de ha nem megy véletlenül az együttélés és külön mentek akkor az apja még mindig ott lesz és nem biztos hogy kellemes helyzetben találod magad.

Arról nem is beszélve, hogy a barátnőd 19 éves, most kezdi csak el bontogatni a szárnyait, sokat fog változni ő is ezidő alatt ebben biztos vagyok. Kezdetnek én az együttélést is elégnek gondolom. 26N

2022. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!