Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan védekeztek az ellen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védekeztek az ellen, hogy a barátnőtök ne használjon ki?

Figyelt kérdés

Röviden 1-1.5 éve nem volt kapcsolatom. 30 éves vagyok és olvasván a sok fórumot, illetve hallván egy-két történetet, az a félelmem van, hogy jó pár nő igen csak kihasználhatja a barátjukat, párjukat?


Találkoztam annó olyan emberrel, még anno raktárosként aki hajléktalanná vált, miután elvált az asszonytól, a nőé maradt a lakás illetve a férfinak 30-40%-ot kellett fizetnie a fizetéséből(2 gyermek után), plussz albérlet, ami Pesten lehetetlen, és előbb utóbb az utcára került.(albérlet 100-as kb, plussz a kaja 40-50 ezer minimum, illetve 45-50 évesen nem te vagy a legkeresettebb ember a munkaerő piacon, könnyen rossz minőségű vagy semmilyen munkát se találsz) Amikor vele együtt dolgoztam,akkor már felállt ebből a helyzetből, és volt már albérlete és dolgozott is.


Ti hogyan védekeznétek az ellen, hogy ne kerüljetek az utcára? Milyen mondokon szokták a nők "kizsákmányolni" a pasijukat, mit lehet ez ellen tenni? Inkább férfiak véleményét várom.(a normálisan kell választani választ is elfogadom, de ezen kívül se ártana egy-két tipp, hogy mivel szokták lenyúlni a nők a pasijukat/férjüket)? Mit lehet tenni ez ügyben? Légyszi a kérdésre válaszoljatok, és ne engem minősítsetek!



2022. aug. 29. 00:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%

Nem szabad akárkinek gyereket nemzeni. Ahogy szülni is csak rendes férfinak kell szülni.

És csak akkor vállalni, ha anyagilag is belefér.

Ha nincsenek a gyerekek, a nő nem is tudta volna vinni a házat, plusz gyerektartásival sem lenne probléma.

2022. aug. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Kamu

Vagy eleve a nőé volt a lakás vagy kifizette a pasit.


Mellesleg a férfiak is ugyanúgy kihasználhatják a nőt.


Kétlem, hogy nőd lenne.

2022. aug. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Éjfél utáni, moderátor mentes időszakot kihasználó lúzer incelke nőket fikázó kérdése.
2022. aug. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak köszönöm a válaszát. Az rendben van, hogy akkor még normális, nah de egy sebzett női szív megváltoztathatja.


A második kérdezőnek csak, annyit, hogy igen most egy ideje nincs barátnőm, és félek, hogy én is olyan lúzer leszek mint az illető úriember. A nőknek sokkal jobbak a kommunikációs skilljeik, illetve ha szerelmes vagy akkor az ember néha vak is. A kérdésem még mindig arról szól, hogy mire érdemes figyelni?

2022. aug. 29. 01:34
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Keress magadnal gazdagabb nőt, aggódjon o, hogy te akarod őt kihasználni
2022. aug. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem jövök össze csöves prostikkal és nem vagyok egy hülye balek talán?


Azt lehet kihasználni, aki hagyja. Ha hülye vagy, az nem a csajod baja.

2022. aug. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
7%
Éjfél utáni, moderátor mentes időszakot kihasználó kidobott hülye p*csák beugatásra való kérdése....
2022. aug. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem íratod a házadat a nődre. Pl.
2022. aug. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"olvasván a sok fórumot, illetve hallván egy-két történetet, az a félelmem van, hogy jó pár nő igen csak kihasználhatja a barátjukat, párjukat?"


Akkor én is olvassak fórumokat, hallgassak sztorikat és gondoljak arra, hogy minden férfi meg akar verni, ezt hogy lehet elkerülni?

2022. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem alja emberekkel kellene összejönni...
2022. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!