Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kandúrok, nagy csalódás után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kandúrok, nagy csalódás után, "védekeztek" az új szerelem ellen?

Figyelt kérdés

Ha volt egy hirtelen jött, fantasztikus csaj, aki totál elvarázsolt, életed párjának szeretted volna, majd váratlanul elhagyott, ezek után jön egy kísértetiesen hasonló lány és érzés, akkor előfordul,h megijedsz, hogy megint beleéled magad, és újra csalódni fogsz?

Továbbra is találkoztok, de visszafogsz a tempón?


2014. febr. 21. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
mindig próbálom védeni magam mindenki elől de hát nem mindig jön össze
2014. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindenféleképp óvatosabban kezelném ha sok közös vonás lenne benne mint az előzőbe, nem siettetném el
2014. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos forrásból tudom, hogy soha senkit se engedtem bizonyos távon belül magamhoz közel.

Így ez engem nem fenyegetett soha.

De nem is tudom magam így elképzelni, ennyire kiszolgáltatva egy nőnek.

2014. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A szerelem=kiszolgáltatottság?
2014. febr. 21. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
nem kell annyira beleelni magad
2014. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy minden helyzetben hideg fejjel tudtok gondolkodni. Vagy sosem voltatok szerelmesek még? :O
2014. febr. 22. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok megint.

Igen, szerintem akivel szerelemben élsz, annak ki vagy szolgáltatva.

Hiszen gondolj bele, ha megbánt, mennyivel jobban fáj, ha közelebb van hozzád.

2014. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt értem,h kiszolgáltatott vagy szerelmesen, de ez azt jelenti,h inkább nem is leszel szerelmes? Nem éri meg az érzés, csak,h ne érezd magad kiszolgáltatva?
2014. febr. 23. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!