Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szólnál ezekért párodnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnál ezekért párodnak?

Figyelt kérdés

Amikor mondjuk osszehajtod a ruháit, de hetek múltán is ott van ahol te leraktad.


Vagy mondjuk gyűjt dolgokat amiből majd akar vlmit csinálni de persze abból nem lesz semmi de elő van hagyva,v bedobva a sarokba.

( pl üres kávés kapszulák kimosva ott van hetek óta a mosogató körül hol itt hol ott, már száraz )



Tehát ezek nem időigényes dolgok h eltegye őket. De neem, helyette csak felháborodott és neki nincs ideje rá.


2022. szept. 26. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Együtt éltek?
2022. szept. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen. Szó nélkül csinálom az otthoni dolgokat sőt nem az az első h ülök le mintha nem lenne mit csinálni otthon, hanem ha az kész utána.
2022. szept. 26. 15:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Te pedig ahelyett, hogy megmondanád neki, neeeem, inkább idejössz szidni őt.
2022. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már sokszor szóltam érte
2022. szept. 26. 15:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, bár még csak az ismerkedés szakaszban vagyunk, mint kiderült, mindketten hasonlóan rendetlenek vagyunk (nem igénytelenek), így nem kérhetném számon azt, ami én magam is vagyok :D
2022. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztem semmi gond azzal hogyha a sarkadra állsz néha. A férjem is kb ugyanez.

Van egy ilyen hármas szabály. Pl. elől hagy vmit, én kétszer szólok miatta, utána kidobom a kukába. Pár ilyen alkalom volt (nyilván veszekedés szitkozódás stb) de többször nem fordult elő.

A másik, hogy megmondod, hogy ha nem teszi el a kávés kapszulákat stb. akkor ő fogja takarítani a konyhát. Ez is bevált nálunk.

2022. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Ezt most tènyleg ki kellett mèg írni milkiomodjára is?

Szakítsál már vele te szerencsètlen!

2022. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
8-as komolyan? Ha ilyenek miatt szakítanának az emberek a világon egyetlen család sem létezne
2022. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es Ide jár panaszkodni, már a stílusából tudni ki az. Heti 2-3 siráma van a barátnőjéről, aki mellesleg 2 helyen dolgozik, ő meg héderezik egész nap, néha segít a szüleinek. Eszébe sincs tervezni vele, akkor miért ne kellene már szakítaniuk, évekkel ezelőtt kellett volna!
2022. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

3


Kitalálom. Te egy minimál béres lúzer vagy, aki senkinek sem kell.

2022. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!