Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azok a fiatal párok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiatal párok akik összeköltöztek valószínűleg boldogok és sokáig együtt lesznek?

Figyelt kérdés

Haverom 22 éves és összeköltözött a barátnőjével,kb 1.5 éve vannak együtt. Annyira jó lehet. Nekem meg még normális kapcsolatom sem volt és még itthon lakom.

Szerintem ha valakik eljutnak az összeköltözésig akkor komolyan gondolják egymással.


2022. szept. 27. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Mi lehet benne a jó?
2022. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg nem maradnak együtt, de 98% hogy boldogtalanok lesznek.


Most boldog vagy?

2022. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Az összeköltözés az első komoly próbatétele egy kapcsolatnak, mert csak együtt élve fogják tudni kideríteni, hogy mennyire illenek össze. Addig csak járogatás amit felnőtt ember nem feltétlenül vesz komolyan.
2022. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hans Pötterman ***** válasza:
92%
Ahhh.... Épphogy évesen összeköltöztem. Mint mindennek,van ennek is előnye,meg hátránya is sok. Tudnék mesélni... nem mondom, hogy megbántam, de nem biztos, hogy ha újrakezdhetném így csinálnám. 25F
2022. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Lehet összeköltözés alatt kiderül h össze sem illenek :)
2022. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Hans Pötterman ***** válasza:
80%

Épphogy 21 évesen*ezt elírtam.


Ha valaki ilyesmin dilemmázik,írjon nyugodtan,hátha segíthetnek tapasztalataim.

2022. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A házasok együtt élnek és a 70%-uk válik. Biztos nagyon boldogok.
2022. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Boldogságok gyorsan megöli a lakbér, az hogy az albérletből vagy öröklés vagy 20+ évnyi hitellel tudnak szabadulni, meg az is, hogy a szürke hétköznapokban alig van idejük egymásra, akkor is fáradtak.
2022. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

#8


Igen, szerintem az összeköltözés a kapcsolatok legnagyobb gyilkosa. Elveszik a találkozók varázsa, na és az anyagi függés egymástól is olyan érzetet kelt az emberben, hogy minek tegyen a kapcsolatért, ha emiatt úgyis együtt maradnak.

2022. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg boldogok, de nem biztos, hogy sokáig fog tartani
2022. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!