Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mostanában a párom sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában a párom sokáig dolgozik sokszor elvállal esti munkát vagy addig eltart neki és valóban dolgozik, tehát nem csak meg de engem ez akkor is zavar mert csak este tudunk együtt lenni mert én is dolgozok. Hogy tűrnéd?

Figyelt kérdés
Amikor otthon vagyok egesznap várom hogy együtt legyünk ő meg elvállal estére munkát van hogy reggel 8tól este 10 dolgozik.Nélküle nehezen alszom el
2022. okt. 7. 21:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Csal*
2022. okt. 7. 21:50
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik a párod munkamániás ez ugyanolyan függőség mint a drog vagy a pia. Ugyanúgy szétcseszi a szervezetét pár év alatt.

Próbálj meg vele értelmesen beszélni, vagy hagyd ott..

2022. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%

Elég jól, mert legalább nyugtom lenne. :D


Komolyan 3 éve home officeban dolgozunk, és néha komolyan megőrülök.


Na jó, ez nekem is sok lenne. Gyakorlatilag te egy lakótárssal élsz együtt.

2022. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De mint gáz szerelő miért vállal el ilyen késő munkákat?
2022. okt. 7. 22:28
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

1) Ilyenkor van, mert magánemberekhez megy ki, akik ugyanúgy este vannak otthon, mint te.

2) Ilyenkor IS van. Gondolom a fűtési szezon előtt, úgy, hogy mindenki megrettent kicsit, hogy hogyan lehetne spórolni a gázon, irtó sok melójuk lehet most a gázszerelőknek.

3) Kihasználja ezt az időszakot, most van sok munka, most nyomja meg, hogy később könnyebb legyen, megválogathassa, hogy mit vállal el.


Szerintem jól csinálja ezt a részét alapvetően, de nyilván a kapcsolatért is tenni kell. Úgyhogy ettől függetlenül persze beszéljétek meg a dolgot, talán segít, ha fixen odafigyeltek, hogy egy szabad estétek mindenképpen legyen, amikor is minőségi időt töltötök együtt.

2022. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
Mert te nem érdekled,és nem érdekli te mire vágysz,ez minden csak nem kapcsolat...
2022. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy sem tűrném ha ennyire semmibe vesznek akkor annak véget vetek...
2022. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
A gázosoknak most van a szezon. Nyáron meg gondolom nem volt ilyen probléma. Az orvos meg ügyeletbe megy, a tanár meg nem vehet ki szabadságot, amikor akar, csak ha szünet van.
2022. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Szoval azt mondod este 8-10 kozott gazt szerel? :) Nem lehet valaki mast?
2022. okt. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én a megcsalást nem tűrném el

Szívesen

2022. okt. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!