Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Camilla Cabello rėgen valòban...

Camilla Cabello rėgen valòban szėp lànynak szàmitott amikor vėkony szėp sminkben, jò hajjal jelent meg. De amiket mostanàban ròla làtok az valami borzalom gondolok paparazo tengerpartos kėpekre elhízott igėnytelen hatàst kellt,csak szerintem ronda?

Figyelt kérdés

#Camillacabello
2022. jún. 5. 14:12
A kérdező szavazást indított:
Rėgen szėp volt, ma màr nem.
ahogy napjainkban undoritò
Most is szėp
16 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
Sose volt szep.
2022. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Sose voltam rajongòja van pàr jò szàma enyi, rėgen se voltam elàjulva a szėpsėgėtöl, szerintem nagy orra van, meg tucat a mai lànyok közt, kimegyek a belvàrosba ės ilyen kaliberü lànyokal van tele akàr külföldi vagy fėlvėr roma lànyokal, nem akarom a rajongòkat magamra haragítani izlėsek ės pofonok :).

De ezek a paparazo fotok amik a tik tokon meg egyėb helyeken tele vannak vele szerintem undoritò, a narancsbör normàlis nem is arròl beszėlek de igėnytelen a haja zsírban àll felkötve, el van hízva.

2022. jún. 5. 14:14
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Sminkben, kiöltözve, retusálva mindenki nagyon szép. A valóság közben egészen más, ez nem speciálisan Cabello esete. Ha rákeresel arra, hogy néznek ki híres emberek smink nélkül, ugyanúgy jellegtelennek, átlagosnak, akár csúnyának, illúziórombolónak fogod találni.

De még híresnek sem kell lennie, az emberek is egészen más arcukat és kinézetüket mutatják a közösségi médiában, mint ahogy valójában kinéznek. Retus, faceapp, filterek és minden egyéb trükkök egy teljesen más arcot és alakot mutatnak a nyilvánosság felé, mint ami a valóság.


Te pedig azt hiszed, hogy a mű a normális, aztán csalódni fogsz.

2022. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Baszki, ő egy latina, azok mind ilyenek: hatalmas segg, körte alak. Szerintem helyes nő, mondom ezt úgy, hogy a zenéje abszolút nem érdekel.
2022. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy ezeket a fordított ékezeteket hogy produkálod?
2022. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
4-es nem mind ilyen vannak vėkony latin lànyok is :D ės ök ezerszer szebbek, neki nem formàsan van nagy popsija hanem hàjas zsírpàrna, hasàrol nem is beszėlve mint aki 5 gyereket hordott ki.
2022. jún. 5. 16:42
 7/24 A kérdező kommentje:

3-As egyet ėrtek, persze nyilvàn màs ki fenve fullosan mint amikor elengeded otthon magad :)

De nekem ö igėnytelen hatàst kellt, igen ėn kb mindig azt kaptam ugyanùgy nėzek ki valòsàgban mint a fotòimon, volt egy munka tàrsam aki halàlra szerkesztette a kėpeit nevetsėges szinten :D ėlöbe meg kancsal szar alakù lepukant feje volt. De sok olyan termėszetes sztàr van akik paparazo fotokon smink nėlkül is szėpek szėp börük van, szėp hajuk, camilla cigõs igėnytelen :D.

2022. jún. 5. 16:45
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

6


Nézd a szépség szubjektív, nekem pl. jobban tetszik, ha vaskosabb... Kinek mi...

Nyilván vannak vékony latinák is, de szerintem a többségük megküzd azért, hogy olyan is maradjon... de miért is? Hogy néhány recskagép elégedett legyen? Inkább élnének úgy, ahogy nekik jólesik, úgyis találnak partnert, a többi meg le van szarva.

2022. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
8-As csak szerintem nevetsėges ahogy ezekre az undormàny kėpekre azt írjàk de szėp, csodàlatos, az egėszsėgtelensėg mėg mindig nem sexy, azokat a lànyokat akik meg szėp vėkonyak adnak magukra oda figyelnek a tàplàlkozàsukra ės ne adj isten egy kėt szėpitö beavatkozàson is tul vannak persze csak a jòizlės hatàrain belül nem hatalmas szilikon csöcsre, szilikon szàjra gondolok hanem nagyon minimàlis finomitàsra pl orr plasztika vagy egyebek, öket le rondàzzuk kritizàljuk csak hogy jobban ėrezze magàt egynėhàny lànyzo aki hasonlò mint camilla, ės az igėnytelensėget istenítsük? Azėrt igazàn össze kaphatnà magàt persze a sztàroknàl menö a drog stb amitöl lehet hízni, mikor fejezzük be az àllszentsėget?
2022. jún. 5. 16:56
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Te egy paraszt vagy. Mi az hogy undormány? Te biztos valami görög isten vagy :D Héphaisztosz mondjuk :D :D :D

Amúgy ha nem tetszik, mit foglalkozol vele? Verd ki a vékonyakra, aztán kész.

2022. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!