Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért jönnek be a szomorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek be a szomorú lányok/nők?

Figyelt kérdés
Én a mosolygó nőkkel nem tudok mit kezdeni. Talán azért, mert a mosolyuk 90%-ban álszent, erőltetett. Csak azért mosolyognak, mert úgy tanulták, hogy az a szimpátia jele. De aki egyszer rájön, mi a különbség az őszinte mosoly, és a mondvacsinált közt, annak (nekem) egy életre elmegy a kedve a mosolygás intézményétől. Bármilyen más őszinte reakció sokkal többet ér. Például a szomorúság, na az legalább őszinte a legtöbb esetben. Egy szomorú nő nekem azonnal megtetszik, legszívesebben egész nap vele lennék. Vajon bunkóság az, ha engem más szomorúsága ennyire magával ragad?

2022. okt. 25. 16:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
Az a probléma, hogy a búvalbaszott viselkedés nem megnyerő. Egy olyan lányhoz aki ilyen fejet vág :I kevésbé mennek oda, mint egy olyanhoz aki magában is mosolyog. Nem utolsó sorban a saját lelkivilágod is romokban lesz, ha folyton depis vagy. Van egy ilyen műszakvezető. 30 éves a gyerek, de házsártos ki haén nem stílusa van. Kérdezel tőle hülyének néz a gesztusaiból ez vehető le. Ha ilyenné akarsz válni, sajátíts el magadnak valami kungfu tudományt, mert az ilyen flegma köcsögöket 50% eséllyel megverik. A flegma viselkedés beképzeltséget sugall, persze nincs alapja. Jelenesetben egy 30+évesen albiban élő csotrogányt vezető, erdélyből származó nyomoroncról példáztam. Nem akarsz olyan lenni!
2022. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
10-es, SEHOL nem írtam, hogy MINDENKI megjátssza a mosolyát. Olvasd vissza a kérdésemet. A "mindenki lelki sérült" dolgot pedig pont a 8-asra válaszképp írtam, hogy "ENNYI ERŐVEL" akkor ezt is ki lehetne jelenteni. Remélem érthető ez, és nem kell még nyolcszor pontosítanom magam.
2022. okt. 25. 18:33
 13/23 anonim ***** válasza:
78%

"SEHOL nem írtam, hogy MINDENKI megjátssza a mosolyát. Olvasd vissza a kérdésemet."

90 százalékot vagy 100 százalékot írsz, édesmindegy.

2022. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

7


De en bipolariskent otthon vagyok a temaban :))

2022. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%
#14 bipolárisként szakember vagy? az nem semmi
2022. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

11-es, nekem van egy olyan elméletem, hogy a legtöbb emberben egyenes arányban van boldogság, és szomorúság (jin jang). Persze azon belül lehet mozogni, valaki a boldogtalan pillanatait egyszerűen elfojtja álmosollyal, annak viszont az lesz a következménye, hogy már a boldog pillanatait se tudja megélni őszintén. Mert elfelejti, milyen őszintén mosolyogni. Nekem rengeteg ilyen kolléganőm van, akik egész nap görcsös mosollyal az arcukon beszélgetnek egymással, képmutatásból elfojtják a keserűséget a munkahelyen, közben olyan depressziósok, mint a rohadt élet. Otthon kibírhatatlanok (ezt nem én mondom, hanem az aktuális vagy ex párkapcsolataik pletykálják el), szétesettek, álmosak, fáradtak, műszak után gyakran csak hazamennek, és alszanak, annyira kivannak az élettől. Na, én ilyen nem akarnék lenni soha. És magam mellett se akarnék ilyet látni.

A gyengébbek kedvéért ide is leírom, hogy tisztelet a kivételnek. Még egyszer leírom, TISZTELET A KIVÉTELNEK.

2022. okt. 25. 18:42
 17/23 A kérdező kommentje:
13-as, kettes voltam matekból, de annyit még én is tudok, hogy óriási különbség vagy 90, és 100% közt. Egy példával élve, egy emberi test 2% kálciumból, 3% nitrogénből, kevesebb mint 1% vasból, éd foszforból áll többek közt. Akármelyik is hiányozna ezek közül, nem lenne élet. Nem csak emberek nem élnének, úgy ámblokk nem lenne élet a földön. Még a 0,00000000001 % is jelentős tényező a világ egészét nézve. És igen, ha 10-ből 1 őszinte embert látok a mai világban, akkor már sokat mondok. Tehát nagy ráhagyással írtam még ezt a 10%-ot is. Ez nem előítélet, ez tapasztalat.
2022. okt. 25. 18:47
 18/23 anonim ***** válasza:
50%

15


Hidd el aki gyerekkoratol kezdve az es folyamatosan kezelve van, az jobban fog erteni a temahoz,mint masok es, mint te.

2022. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"kettes voltam matekból, de annyit még én is tudok, hogy óriási különbség vagy 90, és 100% közt. "

Nem számít, hanyas voltál matekból. Lényegtelen, hogy az emberek 90 vagy 100 százalékát fikázod le, ugyanúgy masszív általánosításnak számít mindkettő. Alap szintű humán készségekkel nyilvánvalónak kéne lennie. És még te tekinted magad az érzelmek és emberi tulajdonságok nagymesterének. (lehet megint belém kötni, hogy ilyet sem mondtál - csak épp minden mondatoddal ezt sugallod)

2022. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék ehhez pszichológushoz, mert az teljesen más, ha valakinek tetszik az, hogy valaki megéli az érzelmeit, meg hogy csúnya szóval mondva arra áll fel a f...a, hogy valaki szomorú, ergo nincs jól, valaki megbántotta.
2022. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!