Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szomorú rakás nő szeme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szomorú rakás nő szeme? Nekem valahogy nem jönnek be, hiába akarnak ismerkedni. Másnak is hasonló?

Figyelt kérdés
[link]
2021. máj. 1. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Mert az élet nem mindenkihez kegyes, illetve vannak alapból ilyen melankolikus típusok. Ettől még nem biztos, hogy depressziós vagy állandóan kesereg. De nem baj ha nem jön be, keress nevetős szeműt, nekem is az jön be inkább férfiakban.
2021. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Első, igen, pl ez a hölgy is sokat éjszakázik. Az a gond, hogy nekem ezek a hölgyek max szexre jók (tudom hogy rossz ilyet hallani), pár alkalom, de hosszúra nem.
2021. máj. 1. 15:51
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Ez genetika, ekem is így lebonyolított és az öregedését főleg, plusz fáradtság. A gondtalan tinik között keresgelj
2021. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál, ha látnád, hogy brutál karikásak a szemeim. De ha végignéznéd édesanyám ágát, az összes nőnek ilyen. Genetika. Ennyi. A nővéreim is ilyenek, az unokatestvéreim is.
2021. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de az ilyen bunkók nekem még szexre sem jók.Az egy dolog, hogy valaki tetszik/ nem tetszik, de mi az, hogy valaki csak szexre jó mert szomorú szeme van?
2021. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

1. Covid alatt mindenki depisebb.

2. Sok ember szeme nem csillog, Csernus ezt úgy hívja, hogy "halott". Ha ez nem tetszik, akkor kitartást, mert nehéz lesz olyat találni, aki nem ilyen. Külföldiek között könnyebben találsz.

2021. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Mert te sem jössz be nekik. Az a helyzet, hogy nekem is szomorúak a szemeim, kivéve, ha olyan férfivel találkozom, aki megmozgat bennem valamit, annyira vonzó. Olyankor úgy ragyog a szemem, mint gyerekkoromban.
2021. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7. Ezt ugye nem gondoltad komolyan. Ez kb olyan lenne, mintha azt írnád, hogy nagyobb lett a fülem, mert rászoktam a komolyzene hallgatásra.
2021. máj. 1. 18:50
 9/16 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem is búvalbacott szemeim vannak, 6-7 éve meg minden nő imádta. Most meg mindegyiktől azt hallom, hogy borzasztó lett, creepy a pasi (franc sem tudja hogy mitől, nem piálok, nem drogozok). De én férfi vagyok, rám más érvényes, nem szem alapján ítélnek meg a nők. Amúgy is olyan rusnya barátaimnak vannak csinos nőik, hogy hozzájuk képest Quasimodo egy modell volt. Privátban tudok mutatni néhányat, leestek a székről.
2021. máj. 1. 18:54
 10/16 anonim ***** válasza:
Mert az életem olyan fordulatokat vett, hogy hét napból ötöt sírok...
2021. máj. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!