Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megcsalásnak vennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak vennétek, ha a párotok időszakosan dominákhoz járkálgatna, akik jó alaposan megszadizzák őt különféle módszerekkel?

Figyelt kérdés
Olvastam egy domina honlapján, hogy szerinte a domina játékok nem számítanak prostitúciónak, így szexuális együttlétnek sem. Viszont az ilyeneknek szerves részei szoktak lenni az anális játékok is, mikor a nő egy méretes felcsatolhatós műfarokkal megdugja a férfit. Ez szerintem szintén közösülésnek minősül, csak éppen felcserélve a szerepeket. Emellett az úrnők előszeretettel jutalmazzák a jó szolgákat prosztataorgazmussal, ami sokkal intenzívebb és hosszabb gyönyörérzetet okoz, mint akár a legérzékibb szeretkezések közben átélt normál orgazmusok.

2022. nov. 1. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalásnak venném.

Amugy úgy tudom nem minden esetben van behatolás. Ez inkább az alá-fölé rendelt viszonyról szól.

2022. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy megcsalás, hiszen ő azt szereti, élvezi. Miért nem velem osztja meg, ha vannak ilyen jellegű vágyai? Nagyon szívesen keresztül gyaloglok rajta a 10 centis tűsarkúmmal. Nálam nem lenne ezzel kapcsolatban tolerancia semennyire sem. Teljesen mindegy, hogy dominához jár vagy felhív egy stantard prostit a rosszlányokról. Ugyanaz.
2022. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút annak, hát. Tökmindegy hogy prosti, domina, másik nő - esetleg másik férfi - a megcsalás az megcsalás.
2022. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pasikent szólok hozzá! Az exem ék elmondtam hogy van 1lany amihez járok és kínoz engem, szex nincs, se puszi se semmi

Őszintén elmondtam neki, elfogadta mert tudta hogy a szívem az Övé!

Neki ennyi elég volt (romalany volt az ex, en magyar)

2022. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
*Bocsi nem olvastam át, azért ki lehet bogozni
2022. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 H.B.Netta ***** válasza:
100%

Mindenkinek mást jelent a megcsalás, számomra ez annak számít. Valakivel vagy együtt vagy, vagy nem. Ha igen akkor a tested, a lelked, legyen az csók, puszi, szadi hozzá tartozik.

Ha a férjem ilyennel állna elő… biztos hogy csak úgy feldugnám neki a budipumpát és elválnék.

Nem azért, mert ő erre vágyik, hanem mert nem velem akar ilyesmit átélni. Bár mi az elején átbeszéltük, hogy kinek mi fér bele a szexuális részébe. Nyilván ez változhat az évek során, de azt nem árt közölni a másikkal. Ha pedig már ezt mással akarja csinálni, bárki bárhogy fényezi, vagy máskép látja ezt, a mi kapcsolatunkba ez nem fér bele. Akkor külön utakon kell folytatni.

2022. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez megcsalás, függetlenül attól, hogy férfi, vagy nő szadiztatja magát egy dominával.


20/F

2022. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem "szerves része". Csak az része, amit megbeszélnek előre. Ha a domina hozzá se ér a segglyukához, csak jól megkorbácsolja a seggét, akkor az.
2022. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#2:

"Nagyon szívesen keresztül gyaloglok rajta a 10 centis tűsarkúmmal." - végem. 🤣🤣🤣


Kérdező:Megcsalas!

2022. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy egy másik dominával csaljon meg a pasim? Kizárt, nem lehetne bírni energiával azután, hogy egyik nap hol a talpam kell nyalja, máskor hol mummifikálva kell néznünk az esti sorozatot. Nem hogy nem tudná, nem is akarná máshová vinni a kukacát.

Ha mégis megtörténne, természetesen megcsalásnak számítana.

2022. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!