Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megcsalás után helyrejött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után helyrejött a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Hány éve volt a megcsalás?

Hány évesek vagytok?

Milyen megcsalás volt?


2022. febr. 10. 04:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán igen
Nem nagyon
Nem tudom
Még alakul
Csak a megcsalt akarja helyrehozni
Van remény
Csak a megcsaló akarja helyrehozni
Mindketten dolgoztunk rajta mégis elváltunk
21 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vegre valaki!
2022. febr. 10. 05:19
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

Engem tudtommal még nem csaltak meg, viszont velem már többször is. Az egyiknél a másik fél sose tudta meg, a csaló kb 10 évvel később otthagyta másért. A másiknál úgy 1 év után kiderült, mi még 3 évig találkozgattunk, azóta nem tudok róluk hogy mi van, addig biztosan együtt voltak. A harmadik esetben azonnal kiderült a dolog, de a másik fél még jó 15 évig vele maradt, aztán ráunt, pedig az illető többször nem csalta meg, ellentétben a másik kettővel.


Engem talán egyszer csaltak meg, ezt nem tudtam biztosra, és furcsa módon nem is akartam. Csak az volt bennem, hogy nem akarom elveszíteni. Végül úgy másfél évre rá én hagytam ott.


Amikor én csaltam, az sose derült ki, bár volt hogy ott is hagytam a másikért. Nem vagyok rá büszke, de ezek az igazságok.

N

2022. febr. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Na, erdekes! Koszi!
2022. febr. 10. 05:43
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Többször elkellett olvasnom a kérdést de igy is 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
2022. febr. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
No, mi abaj akérdéssel?
2022. febr. 10. 05:51
 6/17 anonim ***** válasza:
Ahsemmisemmi
2022. febr. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem jön helyre a kapcsolat,férfi/nő oldalról. Sokan benne maradnak a kapcsolatban,házasságban,de az már nem olyan,megváltozik sok minden.
2022. febr. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Értem.
2022. febr. 10. 05:55
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Általában valami hiányzik abból a kapcsolatból, ahol már ilyesmi történik.

Nem lehet ráhúzni mindegyikre ugyanazt, két emberen múlik hogy menthető e, egyáltalán meg akarják e menteni azt a kapcsolatot.

Nagyszüleimnél konkrétan tudom, hogy volt ilyen probléma, 70 évig voltak házasok utána.

Ahány kapcsolat, annyi végkimenetele lehet de ehhez mindkét félre szükség van.

2022. febr. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha én megcsalok valakit, akkor ott a vége. Ha működik a kapcsolat és szeretem őt, akkor eleve nem csalom meg. Ha már eljutok odáig, hogy megcsalom, akkor már előtte is tudom, hogy ebben a kapcsolatban ennyi volt, vagy annyira nem érdekel már az egész, hogy teljesen mindegy, kiderül-e vagy sem. Megcsalás után mindig lezárom a kapcsolatot, mert semmi értelme tovább folytatni.
2022. febr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!