Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a kamasz gyerekeid összeköl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kamasz gyerekeid összeköltözés után nagyon undokul, gyűlölettel viselkednének az amúgy tündéri kedves, jóindulatú pároddal a gyerekek miatt szakítanál a pároddal?

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 15:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%

Nem.

Nem ülök fel manipulációnak, hogy egész életemben rajtuk kívül boldogságom, életem ne lehessen és kizárólagosan őket szolgáljam.

Pláne kamaszok már élik a saját életüket.

Biztosan nem.

2022. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%

"Nem ülök fel manipulációnak, hogy egész életemben rajtuk kívül boldogságom, életem ne lehessen és kizárólagosan őket szolgáljam."

Jézusom ! Beteg vagy !

2022. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

Beteg vagyok?

Mert szerinted ha a gyereked undok és szakításra akar kényszeríteni "az amúgy tündéri kedves, jóindulatú pároddal", az neked mi? Gyermeki szeretet?

2022. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%

Pszichologiailag az apjukat árulnák el ha csak ugy elfogadnának mást

Egy gyereknek ez szembemegy a lelkével.


Pszichologus talan tudna mondani rá vmit hogyan kell kezelni a kamaszok lelkét

2022. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván az apjuk is egyedül fogja leélni az életét, hogy ne menjen szembe a gyerekek lelkével:)
2022. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem, akkor úgy fogsz járni, mint Feszterbácsi az Addams Family 2-ben, szépen elvág a családodtól.
2022. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
1%

5#

Nyugodj mar meg te buta masodik feleseg! Ne itt vergodj!

2022. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Ismerjük egymást, kedves 7-es?

Első feleség vagyok. A férjem exe nem volt a felesége, neki 2 gyereke, nekem 1.

Fel se merült ilyen, hogy a gyerekeink - a 3-ból 2 már kamasz és ők velünk is élnek, egy az enyém, egy a férjem gyereke - random szét akartak volna minket szedni, mert csak. Ha felmerült volna sem dobjuk el egymást nyilván, ok nélkül.

2022. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
Mi a helyes válasz amúgy? Hogy aki egyedül marad 1-2-3 gyerekkel, az nem kezd új kapcsolatba, míg a gyerekek ki nem repültek?
2022. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem dobnám el!
2022. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!