Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen volt az első pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első pár hónapod, mikor összeköltöztél a pároddal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha még a szüleiden kívül nem laktál senkivel, mennyi idő volt, míg megszoktátok egymást? Furcsa volt az elején? Vagy azonnal ment minden?

2022. szept. 9. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal ment minden. Össze is házasodtunk.
2022. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Semmi kulonos. Kb koli szint. Pakolsz lakhelyet valtasz es kesz.
2022. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk laktam előtte egy évet albiban lakótárssal.


Még mindig tart ez a dolog, mivel 3 hónapja költöztünk össze. A világ legcsodálatosabb dolga! :) Nagyon sokat vagyunk együtt 🥰 Megszoktam egyből, mert már előtte is többet aludtunk együtt, mint külön.

2022. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A párom is és én is a legidősebbek vagyunk sokgyerekes családban.


Mielőtt összeköltöztünk, mindketten laktunk több haverokkal közös albiban.


Szóval nem, nem volt semmi, hozzá voltunk szokva már.

2022. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk kicsit rázós volt. De nem is egymás megszokása, hanem mire a lakást belaktuk. Főleg párom.

Ráadásul abban az időben ő két naponta dolgozott csak, én meg naponta.

És nem tudta megszokni az új helyet, így nagyon sokat lógott haverral, tesóval. Alig volt itthon mikor én dolgoztam.

Így persze nem csinált semmit.

Ebből lettek viták.De aztán gyorsan túl lendültünk ezen a szakaszon. :)

2022. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Már tényleges összeköltözés előtt is elég jól megismertük egymást. Nem volt semmi olyan amit ne tudtunk volna egymásról. ( 1 éves kapcsolatban költöztünk össze), előtte mindketten édesanyáinkkal, testvérrel laktunk.

Sokkal jobb egymással együtt élni első perctől kezdve. Teljesen más. Köztünk sokkal intimebb a kapcsolat, és ez megkönnyíti az együttélést.

2022. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!