Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan kapcsolat, ami a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan kapcsolat, ami a gyerek után nem romlik meg? A férfiak nem elég érettek a gyerekneveléshez?

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdést olvastam, hogy sokan panaszkodtak, hogy a gyerekük megszületése után a váláson gondolkodnak, és ez elszomorít, mert én mindig is nagy családra vágytam.

Hogyan lehet megtartani egy normális, összetartó kapcsolatot a gyerek születése után? Valakiknél túl korán jön, és nincsenek rá felkészülve?

Az is a gond, hogy a férfiak nagy része már nem is nőnek tekinti a feleségét miután szült, hanem dagadtnak nevezi, stb, nem törődik a gyerekkel.

Mi a véleményetek erről?


2023. jan. 6. 18:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Itt a napi "a férfiak szarok" kérdés.
2023. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

De van ahol a férj is inkább csak "családfenntartói" pozíciót kap utána, akinek egyetlen feladata leadni a lóvét ötödikén.


Sehol nem könnyű, sokan még maguk is gyerekek, amikor gyereket vállalnak, ez a baj. És mindkét fél reméli, hogy majd a másik megoldja.


És manapság nagyszülői rendszer sincs, mint mondjuk a mi születésünk idején, amikor nagyszüleim 55 évesen nyugdíjba mentek és ott lehettünk egész nyáron náluk, meg mentünk a mamával kirándulni, addig a szülők pihenhettek. Most dolgozhat a nagyszülő 60-65 éves koráig, nem tud segíteni.

2023. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
1-es te is nagyon értelmezted a kérdésem/véleményem 🙂
2023. jan. 6. 18:49
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem kettőn áll a vásár...


Nyilván nem jó, ha a férfi a gyerek születése után nem tekint nőként a feleségére, de vajon a feleség nőként tekint magára? Mert lássuk be, olyan is van, hogy miután meglett a gyerek, a feleségből 100%-ig csupa nagybetűs ANYUKA lesz. Szerintem mindkét félnek felelőssége fenntartani a férfi-nő kapcsolatot.


Persze nem a szülés utáni néhány hónapról beszélek...

2023. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
Sokkal általánosabb probléma, hogy ha megvan az elvárt gyerekszám, anyuka már csak a pénzforrást látja a férfiban.
2023. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

Úgy lehet megtartani, ha a nő továbbra is első helyre teszi a párját és nem beállitja a sarokba hogy kipipálva a gyerek, nem kell tennem semmit. A legtöbb férfit mellőzik a gyerek után, az anya körülugrálja a gyereket és a gyerek lesz a "szerelme". Nőként irom ezt mert ezt én is elrontottam.

Persze ha az alapok már eleve rosszak akkor ez sem segit.

2023. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%

A ferfiak a gyerek szuletésével kezdenek apává érni(a noknek erre van 9 honapjuk is elotte meg alapveto anyai ösztönük van, a pasiknak semmi)

És a legtöbbnek csak agyzsibbaszto munka csak a gyerek. Es nem is akarnak apává lenni. Nincsenek terveik se a gyerekkel, hogy mit akarnak majd vele jatszani mire akarják megtanitani hogy majd egyutt "csajoznak" ill tanitja csajozni, hogy majd pacsit adnak egymasnak ha gól van, csak az hogy kibirom ha furdetni kell. Ennyi a nay apai oszton a legtöbben.


(Meg a kislányokat szexualizálják. Azokban se gyereket látnak)

2023. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Folyt És ez vezet oda hogy inkább a munka meg a haverok meg a nők. Csak ne kelljen otthon lenni az agyzsibbaszto családdal.
2023. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
Ha sok no nem igenytelenedne el szules utan, meg nem felevente egyszer lenne kedve a ferjehez nyulni, meg csaladanya letere nem a karrier lenne neki a legfontosabb, akkor mar sokkal tobb csalad egybe maradna
2023. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
9 Na te vagy a kérdező párja, kedves nőgyűlölő hülyegyerek. Nem tudom, mikor fogtok eljutni oda, hogy egy kapcsolat KÉT ember közt jön létre, KÉT ember felelős a fenntartásáért, és az esetek többségében KÉT ember miatt megy tönkre. Végtelen ostobaságra vall, amikor egyetlen fél negatívumait felnagyítva őt tesszük meg felelősnek mindenért. Ugyanolyan hülye vagy, mint aki mindent a csúnyagonosz férfiakra ken.
2023. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!