Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes lépés, és hogyan tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fura szituációt kreáltam magamnak, ezért vagyok tanácstalan.

Több mint egy éve találkoztam egy lánnyal, akivel elkezdtünk egymáshoz járni. Egyikünk sem akart komoly dolgokat, csak lenni valakivel. Aztán ez megváltozott a lány részéről. Szerelmes lett, amit megpróbáltam távolsággal kezelni, ugyanis én nem tudtam többet érezni iránta testi vonzalomnál. Egy ideig ez jól ment. Beszéltünk róla és úgy tűnt, megoldottuk a helyzetet. Viszont szerencsétlenségemre, sikerült teherbe esnie, annak ellenére, hogy fogamzásgátlót szedett. Eltitkolta előlem, mert tudta, hogy én nem szeretnék gyereket. Megszületett a fiam, szép egészséges baba, viszont az anyjával nem akartam összejönni ezután sem, mert nem szeretem. A fiamat azóta látogatom fojamatosan, és próbálok az élete része lenni. Szóval, mivel látogatom a fiam, így mindíg találkozok az anyjával is, akivel egy normális kapcsolatot próbáltam kialakítani a fiam miatt. Túl jól sikerült. Annyira, hogy lefeküdtünk egymással mind ezek után újra. Az érzéseim nem változtak, és az övé sem. Szerintetek mi lenne a helyes lépés? Tarstak távolságot, vagy próbáljuk meg az összeköltözést?

Ti mit tennétek? Előre is köszönöm a válaszokat.

23 F



2022. márc. 22. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Ha jól értem összehoztatok egy gyereket, akit te nem akartál, ezért a lány eltitkolta előtted a terhességet. Mikor szereztél róla tudomást? És mikor változtak meg az érzéseid a gyereket illetően? Mert ha annyira nem akarnád, most sem látogatnád, illetve nem vállaltad volna fel. A lánnyal összejárogatsz, mert igazából minden ok, csak nem vagy szerelmes

De akkor mégis miért nem vagytok együtt, ha amúgy nincs senkid, vele meg rendben vannak a dolgok?

Távolságot tartani nem olyan egyszerű, hiszen van egy gyereketek. Innentől kezdve az egész életetekben kapcsolatban lesztek egymással

2022. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Semmiképp sem költöznék össze!

Köztetek eddig gyakorlatilag csak szex volt, oké, neki voltak érzelmei,de neked nem.

Nem kell családként viselkedni, ha nincsenek meg az érzelmek. Gondoskodj a fiadról, adj meg neki mindent és kész

2022. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Tarts távolságot. Ha ennyi idő alatt nem alakultak ki érzelmeid, akkor nem is fognak. Kár egymást ilyen illúzióval becsapni.

Az, hogy látogatod, és támogatod a gyereked az becsülendő, de nem kellene feladnod érte azt, hogy normális kapcsolatod lehessen.

2022. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Légy szíves, ne feküdj vele újra össze, még a végén összehoztok még egy gyereket.

A szülők közti jó viszony fontos meg látogasd a gyereket, de tartsd magad távol az anyjától.

2022. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én leszek az ellentábor: 23 évesen van egy nem kívánt gyereked, és ezzel nagyon megnehezítetted a saját dolgod a párkeresés terén. Nagyon nehéz lesz olyan nőt találnod, aki elfogadja a gyereked.

Másrészt lehet, hogy ez nem az a lángoló nagy szerelem, de ha baráti a viszony, és ezek szerint jó a szex is, akkor mi a különbség? A fellángolás maximum pár év alatt elmúlik, hiába hitetik el a Hollywood-i filmek az ellenkezőjét.

Szerintem próbáld meg ezzel a lánnyal, jobban mondva a gyerekeddel és a gyereked anyjával. Még az is lehet, hogy jó vége lesz. Idővel is ki tud alakulni a mély szerelem.

Legrosszabb esetben meg megmondod, hogy ez nem működik, és innen folytatjátok.

2022. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!