Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Téves összefüggéselmélet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téves összefüggéselmélet, vagy nem az, amikor én szintet lépnék, akkor indul el a mélyrepülés?

Figyelt kérdés

Összejövök valakivel, szerelem együttjárás, csiszolódunk egymáshoz, minden jó, és amikor minden rendben van, teljes harmónia, boldogság van, és kb 1-2 év múlva, átfut bennem, hogy jó lenne összeköltözni is, terveket szövögetek, szinteket lépnék, álmodozni kezdek.

De mintha ezzel egyúttal valami irdatlan lavinát is indítanék el ugyanakkor. A másik neki áll veszekedéseket szítani, problémák jönnek csőstől, borul fel minden, és hullik szét az egész, alkalmanként a teljes szakításig is.

Vagy olyan is megesik hogy amikor én elkezdek tervezni, össze akarok költözni, a másik ekkor kezd nekiállni féltékenykedni. (Hogy lehet arra féltékeny lenni, aki össze akar költözni?)


És itt jön vagy a helyes megérzésem, vagy a téves összeesküvés elméletem, miszerint, arról van szó, hogy amíg én komolyabbra venném a kapcsolatot, a másik valójában ezt nem akarja, és különböző veszekedéseket direkt szítva kihátrál az egészből.

Tehát az együttjárás fekszik nekik, de ha többről lenne szó, akkor hirtelen tönkreteszik a kapcsolatot inkább.


Addig van csak boldogság, szerelem, míg el nem kezdek tervezgetni, közös albikat nézegetni, vagy ilyenek.

De ekkor a másik 180at fordul, veszekedések veszik kezdetüket, nem egy esetben szakítás is lesz a vége.


Ez most véletlen is lehet, vagy így hátrálnak ki?



#kapcsolat szintek
2023. jan. 14. 14:40
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Ha nem tervezek addig nincs ez. Minden olyan mint az elején akár hosszú eveken is át.

A törések valahogy mindig akkor kezdődnek mikor én haladnék fejlődnék a kapcsolattal. Addig soha nincs baj.

Akkor mégsem összeesküvés elméletem van?

Hanem inkább veszekednek meg minden más akár hónapokig félévekig ahelyett hogy kinyögnék azt egyszerűen hogy ő nem akar összeköltözni, nem akar együtt nyaralni bocsi?

Inkább az ordítozás fiktív dumákkal hogy én küldjem el?

2023. jan. 14. 16:36
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi hányszor fordult veled elő?

Ha többször és ilyeneken filozol, hogy akkor hagynak el pont amikor komolyabbra fognad, akkor lehet, hogy szépen bevonzod, mert ugyebár amitől a legjobban félünk - hogy otthagy, mert morfondirozok, vagy amit a legjobban szeretnénk - együtt élni ; pont vagy az, vagy az ellenkezője történik = Könnyebb a rosszabbat bevonzani, mint a pozitívat amúgy.

Mert sugallod, látszik milyen "kétségbeesett" vagy, mennyire szeretnéd elerni és épp azért nem adatik meg.

Ja, hülyeségnek, orultsegnek hangzik, de van benne valami, élő példa te vagy :

összeeskuvos elméleteket gyartasz és úgyis jársz!


Esetleges magyarázat egyébként már csak az lehet, hogy nem jól választasz, nem a "Nagy Ő" van az életedben, így mindig mellé fogsz.

Egyébként, ha a párod magától nem szeretné az összekoltozest, vagy a kiruccanasokat, akkor hiába is kezdeményezel.

Mindkettő félnek kell akarni szintet ugrani, nem csak neked.

Ez olyan, mint amikor a nő már házasságot szeretne, vagy minimum gyűrűt de hiába várja így ő teszi meg a lépést, ami vagy azt eredményezi, hogy vége a kapcsolatnak, vagy elveszi, de nem tart sokáig (rosszabb esetben).

Azért, mert nem vette észre, hogy valami nem működik.

És ez lehet a titok a te esetedben is, az a "célod" hogy összekoltozettek, hogy komolyabbra forduljon a viszony, de valami hiányzik, amit te nem veszel észre, hiába írod, hogy minden oké addig, 99,99% hogy valami nem klappol, te meg még rateszel a lapátra azzal, hogy "nyomul sz, erőltetted" a szinteket.

2023. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Általában ha elemezgetni akarnám pl.olyan a párom, aki mamahoteles es nem érdeke nővel vergődni albérletben, a nő küzdjön egyedül, ő anyuka szoknyája mellett a kényelemben akar maradni.

Ilyenekre tippelnék.


Csak épp ezt velem nem közlik. Hanem együtt jàrunk, köd, én meg elkezdek álmodozni.

De nem szól, hogy hogy el vagyok tévedve, ne álmodozzak vele, hanem elkezdi inkább tönkretenni a kapcsolatot, hogy még én szakítsak vele. Hogy úgy állithassa be, hogy miattam nem lehet semmit, miattam nem vagyunk együtt, én vagyok aki lelép, én teszem tönkre az egészet azzal, hogy szakítok.


Ugy érzem nincs bennük annyi, hogy megmondják azt(egyik esetben) hogy én a mamhotelt választom, ne tervezz többet annál ami van.

Hanem csinálnak egy drámát meg körítést inkább.


De ez mind csak tézis, és üres feltételezések.

És leheg nincs is összefüggés sem, aközött hogy szintet akarok lépni és a szakítások között. És lehet teljesen véletlen a párhuzam.


Csak amikor már ismétlődések vannak, hogy mindig akkor lesznek problémák amikor én boldogan elkezdek álmodozni, akkor úgy automatikusan már összeteszem összefüggésbe a kettőt.

2023. jan. 14. 17:17
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Most mamahotelesek, vagy se?

Ha azok ne csodálkozz, hogy így jársz.

Ha egyedül élnek, vagy a hátad mögött más nőkkel, esetleg párhuzamosan titeket hülyére vesz, vagy a másik nő lesz a befuto, akkor valami nem ment át a szűrőn nálad.

2023. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Az egyik ilyen mamahoteles. Akinek valóban nem érdeke nővel albérletezni, talán olyan lenne neki jó akihez majd odaköltözik. Mamhotelből pótanya mellé.

De elemezhetném ilyen szemmel a többit is.

De engem az érdekel miért nem nyitja ki a száját és mondja meg egyenesen a masiknak hogy ne tervezzél már te hülye. Én nem az vagyok akinek hiszel.


Amugy nem más nők vannak soha. Nem prolikkal járok.

2023. jan. 14. 17:28
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Mamahoteleseket ne vegyél figyelembe.

Persze, hogy nem mondja el, hogy mi a hézag, mert a szex kell és lehet erez is irántad valamit, de nem mer lépni anyutol.


A többi meg ugyanúgy éretlen kis pocs, akik nem terveznek szart se, úgyhogy a válasz a kérdésedre : Nem jól választasz!

2023. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

De annyiban jól választok hogy minden jó velük eddig a pontig.

A többi, a nagyon nagy többség pasi még csak ennyire sem képes.


Ha valaki tetszik, hű, szerelmes, érzelmes, belead mindent, van kémia, értelmes, tudok vele nevetni egyhúron pendülni, van IQ-ja, hosszú évekre is elvagyunk, az már önmagában ritka, mint a fehér holló.

És akkor még ezt a réteget is szűrjem le? Soha nem lesz akkor senkim.

Már kidobáltam egy rakat selejtet így is.

2023. jan. 14. 17:42
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Így se van, csak egy ideig.

És úgy, hogy igazából azt sem tudod miért lépnek le, te pedig közben légvarakat építesz.

Akkor inkább lennék egyedül valameddig, mint sorozatos sikertelenséget érjek el.

Aztán talán ha nem keresgélek folyton, meg hagyom, hogy kialakuljon szépen a kapcsolat, hogy tovább lépjünk, akkor jutok el végre valahova.

Ismerkedni kell, járni és nem erőltetni semmit, ha az "Igazira" akadsz úgyis megtalálod, lehet véletlen, lehet ott van az orrod előtt csak nem veszed észre, mert ragorcsolsz a szintekre, vagy mert folyamatosan rossz jelöltekre találsz.

2023. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Valószínűsítettem hogy azért lépnek le mert nem akarnak felelősséget vállalni. Inkább a mamahotel anyuval pl, mint nővel albérletet meg családot alapozni.

Nem anyagi érdekük lépni előre. Nekik az hátra van.


Vavy nézzünk önálló oasikat saját lakással. Neki sem érdeke oda egy családot kreálni, meg hallgatni a babasírást úgy hogy aztán ki se tudná őket szinte tenni.


Én ilyen érdekellentétekre tippelnék.


Az igazi meg csak attól lenne igazi hogy mert neki érdeke fűződik a családalapításhoz? Na az is mekkora átverés lenne. Hogy nem azert van velem mert nincs mögötte mamahotel vagy önállo lakás hanem pont kapóra jövök hogy van kivel együtt aprítani a tejbe es csak ezért.

2023. jan. 14. 18:02
 20/24 anonim ***** válasza:

Az "Igazi" nem azért az, hanem mert a hozzáillő társ majdnem minden téren, de még ha nem is illetek annyira össze, akkor is összesimul veled, mert szeret és tisztel téged.

Bár ki tudja létezik-e, sokak szerint nem, míg mások úgy gondolják több "Nagy Ő" is létezik.

2023. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!